Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ex, zazdrość, brak ja, POMOCY.


HarajukuAino

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Obecnie jestem na terapii, jednak dopiero zaczęłam. Mój "związek" rozpadł się przez moją nadmierną kontrolę, zazdrość, potrzebę wręcz sklejenia się z tą osobą, przytaczania jej przeszłości. Ta osoba stwierdziła, że nigdy nie kochała i było to dlatego, bo chciała mi pomóc. Dodam, że jestem osobą homoseksualną. Potrzebuję pomocy....

Zauważyłam, że moja ex założyła konto na profilu dla kobiet. Wiem, że ma prawo to swojego życia. Wiem w czym źle postąpiłam i że chcę się zmienić, ale kiedy to widzę czuję zazdrość, odrzucenie, żal...że byłam dla niej porażką. Zresztą ona jest osoba bardzo aktywną, zdrową, ciągle coś robi, a ja choruje na depresję, mam fobie, lęki, osobowość anankastyczną, ciągle coś mnie boli, jestem zmęczona...nie chcę taka być.

Co zrobić, by nie czuć tej zazdrości o jej osobę, by nie mieć obsesji na jej punkcie? Tego żalu, przez który chce mi się płakać i poddać. Zanim zacznę ten temat z psychoterapeutą minie dobre kilka miesięcy...a ja nie mogę żyć w takim stanie...ciągle sprawdzać jej social media itd. Ja nie wiem co mam zrobić, by się ogarnąć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×