Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z zasypianiem


siergiejj299

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak wiadomo przy depresji wiele osób cierpi dodatkowo na problemy ze snem / zasypianiem, niestety ja tak mam od wielu lat. Brałem w życiu na prawdę wiele różnych leków nasennych i niestety każdy z nich powodował jakieś nieprzyjemne dla mnie skutki uboczne jak choćby najpopularniejszy to straszne zamulenie zaraz po wstaniu. Więc wciąż szukam tego idealnego leku dla siebie i natrafiłam na takie ciekawe zestawienie pisane przez osobę, które też ma problemy ze spaniem większość z tych leków brałem, więc mogę potwierdzić że jest to rzetelnie opisane podsumowanie. Może komuś się przyda, ale ktoś brał te leki i może powiedzieć o swoich doświadczeniach http://medicot.pl/forum/inne/skuteczne-leki-nasenne/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem, że kwetiapina jest dobra na sen, będziesz jej próbował? Jak coś napisz jak usypia. Ja na sen znaczy nie bezpośrednio na sen ale przy okazji fajnie usypia olanzapina, tylko cholera coraz mniej i też coraz bardziej nie umiem spać, będę zmuszony brać większą dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde tez jestem Siergiejem z kato i też od lat nie śpię, aktualnie po piwku na trzy godzinki kimnę, ale i tak się wybudzam o 4/5 i fin, zresztą to droga w alkoholizm, a nie uregulowanie snu :cry: trzeba się po prostu wyleczyć z neurozy, to i problem bezsenności zniknie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to kolejny bot na naiwniaków, tak jak w wakacje był koleś od leczenia homoseksualizmu.

Nie bardzo wiem o co chodzi? Jak ktoś ma problemy ze spaniem (nie chwilowe) to z pewnością nie jeden lek z tej listy brał i może potwierdzić że wszystko się zgadza. Jak pisałem wczoraj 1 raz wziąłem ketrel i rano wstałem bez większych problemów, wieczorem tylko po wzięciu po jakiś 30-40 min tak dziwnie zamula ale ogólnie co dla mnie najważniejsze nie miałem problemu z "rozruchem" rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×