Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak przekonać męża do dredów?


Gość sailorka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja aktualnie mam włosy tak mniej więcej zapuszczone z grzywką ale obcięte na bokach, ale raz kiedyś miałem podobnie, to koleżanka nazwała mnie leniwcem ;)

 

Ogólnie muszę o siebie zadbać, najbardziej zniszczone mam usta + syfy na twarzy (wypryszczyło mi ostatnio), pierwszy raz zajmuję się swoim wyglądem w jakikolwiek sposób.

Może pokupuję koszulki z tematyką jaką lubię, i więcej bluz w stylu mr robota, bo innej mody dla siebie nie widzę.

Ogólnie mam 1 bluzę którą bardzo lubię i mógłbym chodzić w niej miesiąc, ale nie lubi jej moja rodzina. Właśnie nie jest czysta, i znów muszę zmienić na taką, która mi nie pasuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dredy to jest coś, co mi się podobało od zawsze

No właśnie nie "od zawsze" - to błąd logiczny.

"Zaczęły Ci się podobać gdy po raz pierwszy zobaczyłaś je w telewizji" - teraz zdanie ma sens.

Albo

"Zaczęły Ci się podobać gdy pierwszy raz zobaczyłaś kogoś w dredach, a on przed Tobą zobaczył je w telewizji i też mu się spodobały" - też ma sens.

 

Nie ma czegoś takiego jak "podobało od zawsze".

To tak jakbym powiedział: "Eksperymentowałem ze wszystkimi rodzajami narkotyków, ale LSD podobało mi się od zawsze" - zdanie bez sensu :smile::pirate:

 

 

 

kosmostrada, ;):uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kup trochę syntetycznych i podrzucaj w domu. Np na fotel, kanapę, do przedpokoju na parapet, na początek po jednym. Niech się pomału przyzwyczaja. Zawsze możesz powiedzieć ze nie masz pojęcia skąd się to tu wzięło :lol: Nie lubię dredów ale wygląda na to że one mnie lubią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są ...różni, na ogół im starsi, tym mądrzejsi.

Jedna będzie pajacować z łysą głową bo tak fajnie (najczęściej młodziutkie z wybranymi móżdzkami) a inna zachoruje na raka i też będzie zmuszona chodzić na łyso :(

W przypadku raka, taka anemonka i jej serce będzie krwawić, a moje serce tak by krwawiło, że już dawno bym umarł gdybym non stop nad tym zastawiał. Muszę nad tym zapanować i w ogóle o tym nie mysleć, więc czasami najlepiej odciąć się od ludzkich dramatów :smile:

 

[attachment=2]kin150.gif[/attachment]

 

 

 

 

Przykłady "pociągających" kobiet, ale nie wiem z jakich planet przybyły?

 

 

[attachment=1]51c00e56a4cd612cd93f9ec0c3b1c159.jpg[/attachment]

[attachment=0]5b9cce7e8085059cbbba4462d00db08b--scalp-tattoo-tatoo.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem,taka kobieta w tatuażach.Może,być wybitnym chirurgiem.

Jasne, że tak, nikt nie mówi, że nie może być.

 

wiejskifilozof, a która z tych dwóch bardziej Ci się podoba? W charakterze seksualnym pytam :hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisalam nigdzie ze jara zioło osoba z dredami tylko że wyglada to paskudnie.

Mam prawo wyrazic swoje zdanie.

Jak chcesz wygladac jak wypłosz to rób dredy . Śmiało

Hej, siostro w chorobie. Jeśli i bez dredów wyglądam jak wypłosz, to mogę? :D

 

Przemknęło mi przez myśl, że część osób wypowiadających się w wątku próbowała obrzydzić sailorce dredy, żeby nie ucierpiało jej małżeństwo. Tego typu refleksje wrzucić między "objawy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadzaja mi dredy u innych ale odkad obejrzałam w tv program "Druga twarz" i był ten chłopak z białym okiem i dredami to jakos jak o tym mysle to az mnie dreszcze przechodza. Wygladał tak niechlujnie :shock: Nie dziwie się mezowi jakby moj mial miec dredy to bym go na lyso ogolila podczas snu. :bezradny: Nie pomoge wiec. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×