Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Parias

Rekomendowane odpowiedzi

przyjdź do TEGO który kocha doskonałą miłością bo jest MIŁOŚCIĄ - w NIM jest ona w pełni i z NIEGO ona pochodzi, ON może dać ci pokój ducha, radość, wypełnić pustkę, nadać sens istnieniu itd ... tym co doczesne nie nakarmisz swego serca, duchowego głodu bo wszystko co doczesne przemija, niszczeje, umiera a ON trwa na wieki, daje przebaczenie i piękną przyszłość - Z NIM depresja zniknie, i samotność będzie przeszłością. ON może wyprostować wszystko, dać nowe serce - wnętrze a tego żadna chemia, żaden śmiertelnik nie potrafi = http://mieczducha888.blogspot.com/2017/11/zote-miasto-niesamowity-wieczny-dom.html

 

" Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. " - Ewangelia Mateusza 11:28-29 Biblia Warszawska

 

, amputowano mi rękę w zeszłym roku po wypadku, a ja mam pokój ducha, radość - nie zwariowałem, po prostu Wszechmogący JEZUS czyni swoje cuda

 

, pozdrawiam Dominik ..... Charis2007@wp.pl

 

Autoreklama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×