Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

KONKURS „SREBRNE USTA” 2017 - nabór

Rekomendowane odpowiedzi

KONKURS „SREBRNE USTA” 2017

Zasady:

1. W konkursie brać mogą udział zarejestrowani użytkownicy Forum Nerwica.com

2. Każdy użytkownik może zgłosić do konkursu oryginalną, zabawną, intrygującą wypowiedź innego użytkownika, jaka pojawiła się na Forum w 2017 roku

3. . Głosowanie na wypowiedzi odbywać się będzie za pomocą ankiety

7. Wypowiedzi można zgłaszać do 10 stycznia 2018; głosowanie będzie trwało do 31.01 2018

8. Komisja po zweryfikowaniu i przeliczeniu oddanych głosów wyłoni zwycięzcę i zdobywców trzech kolejnych miejsc, którym zostanie przyznana odpowiednia ranga.

Zapraszamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Telefony myślą ? A ludzie nie.Dziwne czasy.

~ wiejskifilozof

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nominuje do Srebrnych ust, Nieboszczyka, za barwne opisy minety:

łechtaczka(plastynowana) w body worlds vital ma kształt pingwina.to tak jak lizać dziewczynę po dziobie żeby miała o tobie lepsze zdanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam, ze kandydatów zgłaszamy do 10.01.2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jak nieboszczyk tego nie wygra, to będzie dowód, że na forum panuje korupcja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłaszamy kandydatów, bo już niewiele czasu do konca naboru :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Głosowanie dotyczy wypowiedzi jednego użytkownika, to jeśli jedna wypowiedź tego użytkownika została już wstawiona, a komuś spodobała się inna wypowiedź tego samego użytkownika, to te wypowiedzi są jakoś łączone pod losowanie czy jak to jest?

Sytuacja z życia (forumowego ;) ) wzięta, bo ja tak samo jak Liber nominuje wypowiedź wiejskiegofilozofa, tyle, że taką:

No to Jasełka za mną.I mimo,że nie jestem religijny.Rolę Józefa zagrałem jak należy.Miałem iść z Maryją,czyli Danutą lat 59.Ona jeździ na wózku.Józef miałbyć smutny,ja niestety.Byłem uśmiechnięty ,przeczytałem z kartki swą kwestię.

Ale moja rola była w środku,więc trzeba było troszkę postać.A szaty,czyli takie płaszcze i chusta.Pożyczona od terapeutki ,Gosi lat 34.

Były dość gorące,zresztą to był pierwszy na świecie Józef w okularach ,dżinsach.Miałem na sobie sweter z flagą USA.

Co śmiała się terapeutka Aśka lat 34.Jozef from America,na występach była mama Barbara i o cztery lata młodszy brat.

Do kolęd nam przygrywał pan Henryk.Ma on tak,ze 60 może ciut więcej lat.Grał na harmonii./Jest też radny i szefem OSP.

Było ciasto,różne rodzaje.Ja zjadłem po kokardę i mam dość.Ciasta na dziś,ale było pyszne.

Oprowadziłem mamę,po całym budynku.Pokazałem gdzie,łazienka.Sala komputerowa,sala siłownia.

Mama pogadała z naszymi opiekunkami.

Wszystkie dziewczyny,mnie chwaliły.

Też z mamą,rozmawiał nasz 39 letni szef Sylwester.

Kiedy,Agatka 39 lat,nasza terapeutka i sprzątaczka Agnieszka 30 lat.Myły naczynia ja pomagałem wycierać.

To są zabawne kobiety,rozmowa była.Mało świąteczna.O filmie Suche Majtki Na Dnie Morza.

Ha,ha mają nasze dziewczyny poczucie humoru.

Jak powiedziałem,że zaraz wracam do domu.Agatka pyta,a co ci źle z nami.

Ja mówię,dziewczyny.Magą nawet z nami zamieszkać,co sprawiło Agnieszce dużo radości.

Było dziś super.

Jak widać wiejskifilozof potrafi fajnie opowiadać pomimo problemów z interpunkcją :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Holik, no kandydatura pojawi się jedna ;)

Jutro zajmę się wątkiem do glosowania, więc jak chcecie, to jeszcze możecie kogoś zgłosić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi