Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

FORUMOWICZ ROKU 2017 - nabór

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tym, co przesłał mi Dryagan.

FORUMOWICZ ROKU 2017

Konkurs ma na celu wyłonienie osób, które miały największy wpływ na Forum Nerwica.com, wyróżniły się kulturą wypowiedzi, ciekawymi postami, wiedzą medyczną i poradami związanymi z psychiatrią, psychologią, lekami , a także przeszły największą metamorfozę w ciągu ostatniego roku

Wybieramy Forumowicza roku w czterech kategoriach:

A) kultura wypowiedzi

B) interesujące posty

C) porady

D) debiut

Zasady konkursu:

1. W konkursie czynnie i biernie mogą brać udział wyłącznie zarejestrowani użytkownicy Forum Nerwica.com. Aby wykluczyć tworzenie fikcyjnych kont na potrzeby konkursu, głosy osób świeżo zarejestrowanych nie będą brane pod uwagę (konkurs dotyczy roku 2017, który już się kończy, więc to byłoby nieuzasadnione).

2. Nominacje przyznaje komisja konkursowa złożona z moderatorów (lub powołana specjalne na ten cel – ale to pewnie byłoby trudniejsze do przeprowadzenia)

3. Każdy użytkownik może zgłosić swojego kandydata – obowiązkowo z uzasadnieniem swojego wyboru. Kandydatury muszą zostać zatwierdzone przez komisję (która może też odrzucić kandydaturę z przyczyn formalnych)

4. Jeden kandydat może być zgłoszony wielokrotnie – to powiększy jego szanse na zwycięstwo (uzasadnienie musi być przedstawione jawnie)

5. Kandydata dyskwalifikuje skasowanie konta na Forum Nerwica.com

6. Głosowanie na nominowanych kandydatów odbywać się będzie za pomocą ankiety

7. Kandydatów można zgłaszać do 10 stycznia 2018; głosowanie będzie trwało do 31.01.2018

8. Komisja po zweryfikowaniu i przeliczeniu oddanych głosów wyłoni zwycięzcę, któremu zostanie przyznana odpowiednia ranga

Zapraszamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moją propozycja w kategorii A i B jest Liber8. Wkłada dużo pracy i serducha w to, co pisze, rozpoczyna dyskusje na ciekawe tematy, cechuje się wysoką kulturą wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

B)Nieboszczyk za najbardziej barwne posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A) Ḍryāgan- jego wypowiedzi zawsze cechuje kultura. Nawet, kiedy wchodzi z kimś w ostrzejszą dyskusję zachowuje poziom.

B) Liber8- nietuzinkowe posty, zarzuca w nich ciekawostkami, przyjemnie się go czyta.

C) Monster6-przeszedł niesamowitą przemianę - od trolla do użytkownika, który dzieli się swoją wiedzą dotyczącą leków i chorób. Przy czym nikogo nie obraża i nie narzuca, że jego racja jest mojsza. ;)

D) zupa z rzodkiewek- najbarwniejszy iu najbardziej wyrazisty użytkownik, który przybył na forum w 2017 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

nominuję w dwóch kategoriach:

B) Alien81 - zawsze wytrwale bawi się ze mną na "zabawach"

C) Reghum - jego porady może nie są zbyt fachowe, ale się stara, odpowiada, próbuje i jest po prostu miły i sympatyczny, nie można go nie lubić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nieboszczyk użytkownik zdecydowanie w kategorii A B i C. niezwykły talent motywator. zawsze mówi prawdę. opowiada tak jak jest o psychiatrii i systemie. czego chcieć więcej? styl, orginalność, wyjątkowość personalna. nikt nie ma takiego poczucia czarnego humoru na forum jak nieboszczyk.

przy tym wrażliwy i nie obojętny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A) Ḍryāgan - kultura wypowiedzi, nie rzuca mięsem

B) anemon - czerpię inspirację z jej postów, najpiękniejsza dusza na forum, choć czasem bywa krwiożercza

C) shira123 - przyjaźnie nastawiona i pomocna, wiele ciekawych postów zauważyłem

D) Akolita - najlepszy debiut jak dla mnie, nie udało się na poprzednich 300 kontach? nic nie szkodzi, uda się za 301 razem i w przyszłym roku będziemy swiętować 1000 postów Akolity

Nie głosowałem na modów ani adminów, bo bym musiał obsadzić wszystkie miejsca zielonymi i czerwoną na stanowisku A i B :D

Carica Milica, Lilith, thx :uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
D) Akolita - najlepszy debiut jak dla mnie, nie udało się na poprzednich 300 kontach? nic nie szkodzi, uda się za 301 razem i w przyszłym roku będziemy swiętować 1000 postów Akolity

:great::D

member64260.html

Liczba postów: 1134

1134 posty póki co rekord! :P:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1134 posty póki co rekord!

A to jeszcze lepiej, Twój nowy cel życiowy - 2000 postów :D

Może nawet mnie zawstydzisz i uzyskasz 2000 postów wcześniej niż ja :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiejskifilozof, bo promujemy właściwe zachowania a nie takie, które wymagają interwencji modów. Poza tym z zasady najgorszy forumowicz roku zapewne jest już poza Forum - skoro jego zachowania były złe - został zbanowany :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to jeszcze lepiej, Twój nowy cel życiowy - 2000 postów :D

Może nawet mnie zawstydzisz i uzyskasz 2000 postów wcześniej niż ja :mrgreen:

distorted_level68 potrafi najebać 200 postów jednego dnia ... :D No nakurwia niczym Lance Armstrong na koksach - gdzie nam do Takich ... :D:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lilith, ale w wyborze Forumowicza roku musi być głosowanie , a wcześniej wystawione do tegoż głosowania kandydatury spisane w rzędzie , przejrzyście .

Jakoś tego nie widzę .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zgłaszam na

A. "kultura wypowiedzi" użytkowników Psychoanalepsja i Lord Kapucyn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalebx3 Gorliwy, przeczytaj regulamin - na razie zbierane są kandydatury do 10 stycznia, głosowanie będzie potem do 31 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Akolita, :twisted: umiem więcej! pokazać? :mrgreen:

Wierzymy ... :hide::D

Kalebx3 Gorliwy, przeczytaj regulamin - na razie zbierane są kandydatury do 10 stycznia

Zakulisowe od przebrzydłych Razwiedczyków nominacje! :P:D

głosowanie będzie potem do 31 stycznia.
6. Głosowanie na nominowanych kandydatów odbywać się będzie za pomocą ankiety

:twisted::pirate::D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

B - Nieboszczyk.

Uzasadnienie zbyteczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi