Skocz do zawartości
Nerwica.com

wraca bykowe


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gloswielkopolski.pl/strefa-biznesu/a/podatek-wielozadaniowy-od-2018-roku,10720546/3/

mamy być karani za poddanie się niepowielaniu naszych wadliwych genotypów i umilaniu życia naszą nieobecnością laskom poprzez bezterminową marginalizację zgodnie z eugeniką i instynktami nakazującymi zdrowym dziobać najsłabsze ogniwa.przecież nie będziemy gwałcić żeby mieć dzieci,nie będziemy uprowadzać dziewczyn żeby były z nami.to niezgodne z prawem.niezgodne z prawem jest też bycie samotnym.te bykowe pójdą zapewne wedle tejże ustawy na dopłacanie tym co mają żonę i kochankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah PIS walcząc o przyszłe głosy za dwadzieścia lat chce za wszelką cenę zmusić naród do jak największego rozmnażania się kosztem jakości wychowania, tym razem padło na starych kawalerów.

Pieprzyli o tym od dawna, różne partie w przeszłości tym groziły ale jeśli chodzi o obecnych z ich pogłębianiem dziury budżetowej, szukaniem kasy gdzie popadnie i tym co wyżej napisałem jest to teraz bardzo prawdopodobne, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co?my samotne downy których życie seksualne nie istnieje mamy walić dziewczyny kamieniem w łeb i w krzaki jak nikt nie pójdzie do łóżka z zajechańcami?mamy porywać?takich jak my w polsce jest z roku na rok coraz więcej.a co z kastratami którym nie w głowach amory i fiut nie staje?mają obowiązkowo łykać viagrę?może wypuśćmy "bestie" z gostynina które 30 lat temu gwałciły bo były same,oni tyle jeszcze dzieci mogli by natrzaskać,w młodości walili konia po 10 razy dziennie tacy jurni są.wypuśćmy z więzień wszystkich gwałcicieli i pedofilów,wszelakiej maści zboków.teraz dostaną nagrodę za to za co zostali ukarani więzieniem a po ulicy przecież tyle dziewczyn chodzi samotnie a nie wolno marnować spermy...PiS nie dość że zaglądają pod kołdre obywatelom to jeszcze im będą pomagać trafić hujem do dziurki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów że Leszek Pękalski jest twoim idolem

 

Bycie ojcem leganie jest dużo droższe niż bycie starym kawalerem nawet z opłatą karną rzędu tych 5 stów/miesiąc. Nie staje ci? Masz kliniki leczenia niepłodności gdzie mogą odessać po nakłuciu. Zalanie foremki babce z którą nie chcesz mieć nic wspólnego to ryzykowanie że ci na najbliższe 18 albo i 26 lat na pensje wsiądzie komornik na postawie alimentów. Al jak nawet tego nie zgłosi i pójdzie z dzieciakiem po swoje 500+ to nie będziesz mógł i tak wykazać że jesteś ojcem to podatek ciągle będziesz płacił.

 

A to forum widziałeś?

 

https://robimydzieci.com/viewforum.php?f=2

 

 

:lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów że Leszek Pękalski jest twoim idolem

 

 

 

 

:lol:

potępiam to co zrobił ale on miał pecha że wogóle sie urodził.urodził sie bo matka alkoholiczka po pijaku puściła sie z chłopem za stodołą,babcia tez była alkoholiczką,matka i babka go nie chciały.nie miał kolegów.był bezdomny.kiedy mówił że chce kobietę wyzywali go od półgłówków.chodził brudny,śmierdzący w tych samych ciuchach. ot taka sierota.zjebane dzieciństwo i młodość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo to widzę że wiesz na jego temat dużo więcej niż ja. Widziałem jakiś filmik na jego temat że niby miał już wyjść na wolność. Ot taki rozbuchany seksualnie Kononowicz.

 

Pooglądaj forum, nieźle ryłem porównując sobie tematy "szukam dawcy nasienia" a "szukam dawcy - nasienie do kubeczka" z rozbieżności liczby chętnych na to.

W pierwszym kilkudziesięciu chętnych, w drugim, dwóch trzech średnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pooglądaj forum, nieźle ryłem porównując sobie tematy "szukam dawcy nasienia" a "szukam dawcy - nasienie do kubeczka" z rozbieżności liczby chętnych na to.

okazało się że praktycznie nie występuje u mnie ejakulacja kiedy z czystej ciekawości chciałem sobie zrobić seminogram.udzielili instrukcji jak to zrobić i że do pojemnika na mocz.efekt opłakany-pół kropelki które zaschło w pojemniku w drodze do laboratorium i nie było co badać i nawet niewiem w jakim stopniu jestem niepłodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie siejcie paniki ,,, nie będzie żadnego bykowego . Z drugiej strony Państwo żyje z podatków , z naszych podatków , które niestety płacimy z bólem dupy , ale płacimy .

PIS chciał wprowadzić podatek na budowę i modernizacje dróg lokalnych, 20 groszy od litra paliwa , ale pedalstwo ciemniste podniosło larum i Rząd się z tego wycofał , a szkoda bo to był mądry pomysł .Szczególnie teraz przy niskich cenach paliw .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle tylko zapierdziela i ciągle oszczędza. Zapierdziela więcej i to nic kompletnie nie daje, bo wciąż jest tak samo.

-tego nie rozumiem , szczerze .

 

Ogólnie większość z nas żyje od pierwszego do pierwszego .

Mam kolesi we Francji , Dani i Norwegii , wszędzie ta sama bieda , ten sam problem '' mało " .

Jak porównam życie za komuny , a dzisiaj , to dzisiaj to jest LUX luksusów , .

Wtedy nie dośc ,że kolejki po hu-ju to na dobre zagraniczne spodnie Levisa w Pewexie trzeba było zapierdzielać cały miesiąc .

Zazdroszczę zdrowia ,ze masz jeszcze siły na dorabianie po pracy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wprowadzą podatek od posiadania za długich paznokci u nóg argumentując go zagrożeniem dla estetyki środowiskowej :roll:

ależ paznokcie u nóg zawsze można przystrzyc a my czubki nie możemy przerwać samotności bo to wyrok wydany na nas na starcie bezapelacyjnie i bezterminowo.sąd zazwyczaj nie daje zgody na zawarcie małżeństwa z psychicznie chorym.to tak jak karać trędowatego za to że posiadanie kołatki,mieszkanie na bezludnej wyspie,stronienie od ludzi,dawanie sobie odmawiać msze jak za zmarłego bez pozwolenia czy w mieszkanie leprozorium przed którym stoi stryczek.mało jest samotnych i kawalerów z wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy, może jestem młodszy, głupszy i mniej doświadczony, ale pierdo#$sz głupoty i nie chce mi się odnosić do poszczególnych kwestii.

 

Kalebx3 Gorliwy, nie wiem, jak było za komuny.

Ja wiem niewiele więcej, ale podobno z dwóch pensji robotniczych (takich zwykłych, po zawodówce, np krawcowa i kierowca :D) można było w kilka lat postawić solidny dom.

Kobieta była w stanie odłożyć w 1 miesiąc na ciężarówkę pustaków/cegieł, mężczyzna zarabiał nieco więcej, kupił eternit na pokrycie całego dachu.

Miesiące szybko uciekały, domek powstawał, ludzie uczciwie pracowali, wiedzieli tego efekty, kochali się i szanowali.

 

A teraz? :lol:

 

Dobrobyt i "LUX luksusów" :lol::lol::lol::lol:

 

Kalebx3 Gorliwy, nie kumam na czym polega mój dobrobyt mając 2k w portfelu?

Mam zarabiać 20k? i rozpychać się łokciami? Niszczyć i wykorzystywać innych ludzi? Nie ma problemu, ale to nie mój styl :lol::lol::lol::lol:

 

Przypomnę tylko, że kilka milionów Polaków spędzi te święta w (skrajnym) ubóstwie, starają się jak mogą, zapie#$%^ą 16h/doba, ale to co najwyżej wystarczy na życie od pierwszego do pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy, jak widzę, ile zarabiam brutto, a ile mam odbierane, to mi się słabo robi.

Ja zarabiam więcej netto niż oficjalnie brutto, jak większość osób w tej firmie. :mrgreen:

Kalebx3 Gorliwy, nie wiem, jak było za komuny. Wiem z opowieści mojej mamy, że w Jej młodości był czas na to, żeby wyjść ze znajomymi, żeby pojechac na wakacje. Był czas na pracę, ale był i czas na odpoczynek. Człowiek cośkolwiek przeżył, coś z życia miał. Ja takiej opcji nie mam. Pracuję w Wigilię, w Święta, w Sylwestra, w Nowy Rok. Pracuję w wakacje i ferie. Pracuję w każdy weekend zamiennie w sobotę bądź w niedzielę. Bywa, że cały weekend ciągiem po minimum 12 h. O pojechaniu do rodziny mogę zapomnieć. Nie mogę nigdzie pojechać na urlop, choćbym bardzo chciała. Niby na poczatku roku dostałam podwyżkę i zadowolona myślałam, że te stówki sobie będę odkładać i wyjadę na jakiś urlop. Akurat. Ceny poszły w górę, ogrzewanie trzeba było zrobić, kolejne raty, żeby to ogrzewanie sfinansować. Dodatkowo podnoszenie swoich kwalifikacji, żeby mieć szansę dorobić w innej branży. W wolne dni albo dorabiam, albo próbuję rozkręcić własny mini - biznes. A Ci mi jeszcze wyjeżdżają z bykowymi. No by Ich szlag :evil: Może i nie wprowadzą, ale sam fakt mnie po prostu osłabia.

 

Za komuny w pracy się nie przemęczano, po pracy jeszcze ludzie pole uprawiali, hodowali zwierzęta typu świnie czy chodzili na fuchy, ja se tego nie wyobrażam bo np dziś czyli 20-tego dnia tego miesiąca mam 250 h przepracowanych. Solidarność walczyła o wolne soboty a dziś w dobie kapitalizmu i niby dobrobytu jest problem z wolna niedzielą. Mi pieniędzy nie brakuje bo nie mam kiedy wydawać, nie mam auta i nie płacę za mieszkanie.

Ludzie niby narzekają że bieda ale jakoś pełno wszędzie coraz to nowszych aut, parkingi przed marketami pękają w szwach, firmy nie nadążają z produkcją lub obsługą klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo PiS.wjebuje niepełnosprawnym schorowanym starym kawalerom samotnym wbrew swojej woli którzy na związek nie mają szans gigantyczne podatki.tych rozpaczliwie samotnych jest tak dużo że państwo zgarnia całą pule? tak czy siak oni wymrą bez śladu w ciągu jednego pokolenia i z kogo bedą ściągać absurdalne podatki??z żonatych? z ludzi sukcesu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wprowadzą podatek od posiadania za długich paznokci u nóg argumentując go zagrożeniem dla estetyki środowiskowej :roll:

 

Lilith bykowe to nie nowy wynalazek, to podatek który się po 2 w.ś. w Polsce i innych komuszych krajach normalnie płaciło. Co przemawia za tym że obecnym komuchom u władzy się wspomnienia z młodości odzywają za bardzo i dodatkowy argument za tym żeby ich z Sejmu już wykopać.

 

Bykowe ? To i Jaśnie Pan Jarosław z Nowogrodzkiej też zapłaci >

 

Heheh z zaległymi składkami od kiedy skończył 18-tkę. No chyba że wprowadzi ulgę za posiadanie kota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://moneyv.wp.pl/gospodarka/pomysl-na-bykowe-powraca-prof-orlowski-dla-mnie-to-jest-przejaw-bezradnosci-6395362147272833v.html

 

https://www.money.pl/gospodarka/podatek-bykowy-juz-mamy-choc-odwrotny-teraz-moze-byc-podwojony-6395404043028609a.html

 

odwracanie kota ogonem ma się aktywnie.karzą nas za to że jesteśmy nieszczęśliwi a jednocześnie my czubki nie możemy zawrzeć małżeństwa,uznać dziecka(potrzebna zgoda sądu),niczego wartościowego kupić ani uprawiać seksu (art 198 k.k.).jak to wytłumaczyć jarosławowi k. i andrzejowi d że jesteśmy skazani na samotność ze względów medycznych?że przerwać samotność i mieć dzieci zwyczajnie NIE MAMY ZDROWIA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reghum napisał:

arthur.jpg

Podatek od przegrywu, ja tego dłużej nie zniosę :C!

Nie będzie żadnego bykowego. Już od 4 lat słyszę że mają je wprowadzić, zresztą  za poprzednich rządów PiS w latach 2005-2007 o tym mówili przeciwnicy tej partii. To jedna z  anty pisowskich legend miejskich podobne do tych   że niby mają sprawdzać obecność na mszy i inne podobne brednie.  Mój ojciec płacił bykowe, płaciło się je od 25 roku życia bo w tamtych realiach większość już w tym wieku była żonata a mój ojciec żeniąc się w wieku 33 lat był już prawdziwym staruszkiem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×