Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pierwszy poważny związek.


Rekomendowane odpowiedzi

Bycie w związku jest do bani pod pewnym względem. Jesteś z kimś i to zmusza cię do głębokich przemyśleń na temat tego kim jesteś w tym związku. Zmusza do przemyśleń na temat tego, w jaki sposób twoja autonomia jest ograniczona. Zadajesz sobie pytanie: po co? Czy umiesz naprawdę kochać siebie i osobę z którą jesteś? Szczere rozmowy o swoich odczuciach z tą osobę nie pomagają, a to dlatego, że tamta osoba myśli bardziej optymistycznie. Ty nie potrafisz tak myśleć. Wiesz tylko, że masz jakieś role do wypełnienia, które są w zgodzie z twoim ja, a jednak paraliżują cię ograniczenia. Nie mogę uprawiać seksu z kim chcę, nie mogę być wolna....

To przejdzie? Czy związek się skończy? Czy w końcu zdradzę?

To mój pierwszy poważny związek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczere rozmowy o swoich odczuciach z tą osobę nie pomagają, a to dlatego, że tamta osoba myśli bardziej optymistycznie Wiesz tylko, że masz jakieś role do wypełnienia, które są w zgodzie z twoim ja, a jednak paraliżują cię ograniczenia. Nie mogę uprawiać seksu z kim chcę, nie mogę być wolna....

 

Co to za rola do wypełnienia i jaki ma to związek ze swobodą uprawiania seksu z kim sie chce?

Akurat jak patrzę po ludziach to sparowany zestaw optymista/pesymista jest często spotykany i uzupełniający się raczej, ale tu chyba nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×