Skocz do zawartości
Nerwica.com

Błagam o pomoc


maszynistazgnatem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...wiem że bedziecie mi mówić że jestem idiota bo jestem wielkim idiotą .Zrobiłem coś czego sie nie robi. Czułem sie dosyć samotnie i poszedłem do kobiety lekkich obyczajów.Powiedziała mi że ma jakieś spirale wewnątrzmaciczną i ze mogę sie spuscić w środku .....i pół dnia miałem depreche ze zrobiłem coś pojebanego czego nie należy robic więc do niej zadzwoniłem .Ona mi powiedziała teraz że spirala spiralą i że zrobiła co chciała zrobic i teraz są kopnsekwencje i że albo wóz albo przewóz .Mam ochote sie zabic bo albo mnie w chuja zrobiła albo nie.Chciałbym sie więcej dowiedzieć o tej spirali.Wiem co bedziecie gadac jestem na to przygotowany.Błaam o pomoc bo naprawde sie zabije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle sie czuje
z jakiego powodu? uta zapłacona? domyślam się, że tak, więc w czym problem? :roll: jeśli wolny strzelec to długo na rynku nie podziała, bo NIKT nie może w tym biznesie działać na własną rękę, musi być % dla "opiekunów" no i tyle! a jeśli agencyja to NIGDY nie może być takich kwiatków, ale to moje zdanie! no i tyle! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maszynistazgnatem, to najprawdopodobniej blef. Na 100%. Pisałeś że dowiedziałeś się o całej sytuacji gdy TY do niej zadzwoniłeś. Gdyby z Tobą zaszła to wierz mi, że to ONA by się z Tobą kontaktowała. Miałeś wyrzuty sumienia po całej sytuacji, zadzwoniłeś, ona odebrała to jako sygnał słabości z Twojej strony, postanowiła na tym zagrać i wyłudzić kasę. Poza tym skąd by wiedziała, że to Twoja robota? Jedyny klient?

 

Nie ma się czym denerwować i jeszcze bardziej nakręcać.

 

Tak jak zupa z rzodkiewek pisała, akurat ludzie w tej branży to nie są aniołki. Lepiej takie przybytki omijać szerokim łukiem, a jak już się korzysta, to mieć tego świadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maszynistazgnatem, rozumiem, że Twoje obawy, lęki i złe samopoczucie wynika z faktu, iż pani lekkich obyczajów sugeruje, iż możesz być tatą? Nie będę pisała o tym, że trochę mało rozsądne uprawiać seks z prostytutką bez prezerwatywy. Masz chyba świadomość, że mogłeś się czymś zarazić. Poza tym, jeśli kobieta powiedziała Ci na "dzień dobry", że ma spiralę, to rzeczywiście ryzyko ciąży jest równe zero. Jeśli teraz kobieta próbuje Ci wmówić, że spirala nie zadziałała i jesteś ojcem, to wietrzę tutaj jakąś nieuczciwość i próbę wmanewrowania Cię w rolę taty. A jeśli nawet okaże się, że jest w ciąży, zażądaj zrobienia badań genetycznych. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy spirali to małe ryzyko chyba ze ta spirala stracila juz waznosc, chyba do 5 lat sa wazne. Zreszta tak czy owak bez prezerwatywy to moze dostales w gratisie syfilisa albo cos innego, a jak ciaza to powiedz ze jak sie urodzi to zrobisz badania. A w ogole to mam wrazenie ze to sciema dla jaj, konto zalozone kilka dni temu, ehe. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×