Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

To nie histeria - to PMS :D

Rekomendowane odpowiedzi

Temat stricte dla Pań, choć panowie mogą się wypowiadać < o ile się nie boją pożarcia :twisted: > Była już cała masa tematów Panów, więc teraz kolej dziewczyn 8)

Drogie Panie, każda z Nas tego doświadcza i nie poznaje samej siebie. Dostawanie wścieklizny jednego dnia i pukanie się w głowę dwa dni później z powodu odbioru danej sytuacji nie jest niczym dziwnym :mrgreen: A zatem - zapraszam panie, które akurat mają wahnięcia nastroju i to niekoniecznie wywołane PMS 8)

Osobiście, zamordowałam dzisiaj kilka kawałków drewna łupaczem i mi trochę lepiej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam literkę "P" w tym cudnym skrócie. W zależności od sytuacji, może oznaczać "przed", "podczas" i "po" 8) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był jakiś czas, że tradycja picia kawy i rozsiadania się przy stole tuz obok mojego stanowiska pracy uległa zapomnieniu. Było mi to na rękę, bo plociugi tak głośno klepią, że po prostu nie da się skupic. I nie miałam ochoty słuchać tego, o czym paplają ( zazwyczaj o innych i o wnukach ). A teraz, od kilku dni znowu wróciły do picia kawy i wydzierania się tuż przy moim uchu :evil: Chyba jestem aspołeczna :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj, dzisiaj apogeum wściekłości.Wczoraj stwierdziłam, że wypiję sobie wieczorem lampkę wina i wiecie co? Mam kaca jak stąd do Warszawy :evil: Po jednej durnej lampce! Też mi się zachciało :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi