Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

NABÓR NA MODERATORA FORUM

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, Naszą Ekipę zasiliło dwóch nowych Moderatorów, ale poszukujemy jeszcze jednej chętnej osoby do opieki nad Forum. W związku z tym ogłaszam oficjalny nabór. Chętnych proszę o zgłoszenie się do mnie na PW.

Przede wszystkim, zanim wyślecie zgłoszenie zastanówcie się, czy będziecie mieli wystarczającą ilość ochoty oraz czasu na zajmowanie się Forum. Proszę o zgłoszenia osób posiadających na swoim koncie około 100 postów, których analiza będzie miała główny wpływ na Nasz wybór. Ponadto, rejestracja nastąpiła minimum 90 dni wcześniej. No i jedna z bardziej istotnych kwestii: na żadne z kont, które jest/było kiedyś zarejestrowane nie zostało przyznane ostrzeżenie ( o banie nie wspomnę ).

Do obowiązków Moderatora należą przede wszystkim:

- Dbanie o dobre imię i wizerunek Forum

- Pilnowanie, aby posty były zgodne z Regulaminem (w razie ich niezgodności blokowanie, przenoszenie lub ich kasowanie)

- Bezwzględne kasowanie postów wulgarnych, obraźliwych

- Edytowanie postów aby były one czytelne

Przywileje Moderatora:

- Moderator ma możliwość przyklejania oraz ogłaszania wątków

- Moderator ma możliwość kasowania/przenoszenia/edytowania/dzielenia wątków w wybranym subforum

- Moderator dostaje specjalną rangę oraz zielony kolor na Forum

- Moderator dostaje dostęp do ukrytego subforum organizacyjnego przeznaczonego dla funkcyjnych oraz do grupy na Facebooku również dla osób zarządzających Forum

Kandydatki/kandydatów proszę o napisanie w PW zgłoszeniowym:

- Loginu, którym posługujesz się na Forum

- Imienia

- Informacji skąd jesteś (miasto)

- Kilku słów o sobie

- Podanie konta do kontaktu na Facebooku

- Z czego wynika chęć dołączenia do Ekipy

- Informacji o działach, które chcesz moderować w szczególności

Ostatecznie prowadzone jest głosowanie wśród osób zarządzających Forum. Od jego wyniku zależy czy zostaniesz dołączona/y do Naszego grona ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o zgłoszenia osób posiadających na swoim koncie około 100 postów, których analiza będzie miała główny wpływ na Nasz wybór. Ponadto, rejestracja nastąpiła minimum 90 dni wcześniej.

to zdecydowanie za mało i POSTÓW I CZASU BYCIA -Obecności na Forum !!!!

1000 postów i rok czasu ,,, to rozumiem , a nie 100 postów .

100 postów to każdy większy debil może nastrzelać przez 3 dni i potem mi tu udawać wielkiego Pana Kierownika i straszyć ostrzeżeniami ,że o Banach nie wspomnę . To musi byc sprawdzony i ogarnięty człowiek a ie jakiś niedowartościowany wieśniak ze słoną w kaloszach . Jak ma taki byc , to lepiej żeby go w ogóle nie było .To tylko takie moje spostrzeżenia , uwagi itd .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalebx3 Gorliwy, myślisz, że ktokolwiek przyjmie osobę, do której nie ma się zaufania? 8) Patrząc na mnie - miałam na liczniku chyba z 3 tysiące postów, z czego spora część była z działu zabaw. Jak mi się wszystkiego uzbierało 700 postów, to chyba wszystko. I byłam na Forum lekko ponad pół roku. Także, daj szansę ludziom 8) Poza tym, zapomniałeś o fragmencie:

których analiza będzie miała główny wpływ na Nasz wybór

Każdą kandydaturę omawiamy, więc to nie taka prosta sprawa, żeby zostać Modem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i potem mi tu udawać wielkiego Pana Kierownika i straszyć ostrzeżeniami ,że o Banach nie wspomnę .

Kalebx3 Gorliwy, moderatorzy nie są od straszenia kogokolwiek, proszę nas tak nie postrzegać :nono:

Jestem na forum blisko 2 lata i ani razu mnie nikt z moderacji nie postraszył :D , a teraz gdy zyskałem status, nie przeszło mi przez myśl, by kogoś straszyć.

Od czasu do czasu dochodzi do zamieszek na forum, wtedy sytuacja sama zmusza do przyznania osta czy bana, ale to przecież nie wina modów, tylko chuliganów :pirate:

Na pewno modem nie zostanie osoba ze 120 postami napisanymi w zabawach, zarejestrowana 4 miesiące temu. Ale ustalając limit 1000, zamknąłbyś drogę wielu ogarniętym ludziom.

Sam mam niewiele ponad tysiąc i trochę kompleksy, że niektórzy moderatorzy mają ponad 10x więcej.

Ilość postów to dla mnie sprawa drugorzędna, raczej stawiam na jakość i to będzie brane pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Kaleb 100 postów to pikus, ale zabrakło czegos DYSTANS k...ze zacytuje klasyka. :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chciałem się zgłosić, ale nie mam fejsa :P. Może kiedyś...

U mnie w pracy mówią, zwłaszcza młodsi, że nie masz fejsa, to znaczy że nie istniejesz:-). Tak, tak, wiem, niepotrzebnie spamuję....przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłosiłabym się, ale lepiej, żeby Ekipa nie analizowała moich postów, bo jeszcze osta mi wlepi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W temacie FB sprecyzuję. Wymagamy konta do kontaktu. Może być nawet takie założone tylko na potrzeby bycia w Ekipie, bo w grupie na FB przekazujemy sobie dużo informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że to nie rok temu taki nabór, bo bym się zgłosił (głównie po to żeby mieć bliższe kontakty z Ekipą :great:). Teraz niestety zero czasu i tylko tak z doskoku zaglądam, a jak przypuszczam za trochę będzie jeszcze gorzej :zonk: Życzę owocnych wyborów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że zabieracie się za odnowę forum, bo ostatnio świeci tu pustkami, prócz twarzy które widzę notorycznie i osób z pojedynczymi postami... Powodzenia w takim razie.

Mógłbym dać sugestię, tak jak jest na niektórych forach, zrobić moderatora do danego działu, znającego się na danej rzeczy, ale wiem że na to jest na razie za mało osób.

Np. Lord Kapucyn nieźle nadaje się na dział z lekami, osoba po przejściach psychotycznych na moderatora działu odnośnie schizofrenii (np. sailorka) etc. To tylko przykłady - bez urazy dla wymienionych userów ;).

#EDIT:

A dobra, widzę że jest kontrola "subfor", ale moderatorzy chyba nie są wylistowani?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest tak że dany mod obserwuje tylko wyznaczone działy a na resztę sadza wielkiego kloca,generalnie każdy jest modem globalnym i jeśli istnieje potrzeba,może interweniować/edytować/whatever tam gdzie trzeba/chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami dany Mod jest sam na Forum i zamiast zajmowac sie dzialami po rowno moderuje tylko wyznaczona czesc, a w reszcie bajzel. Nigdy takiego podziału nie stosowaliśmy i stosować nie będziemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chcę, ja !!!! Kierownica maksymalnie w prawo i superklej , ktory pomoże mi trzymać ją w niezmienionej konfiguracji :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

INTEL 1, 8)

Kochani, nadal zbieramy kandydatury :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam, że na chwilę obecną poszukujemy dwóch osób. Wyłonimy je spośród nadesłanych zgłoszeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chce obrzydzić życie prawicy,będę brutalny

Z całym szacunkiem i sympatią jaką Cię darzę, to czasem pie#$lisz takie głupoty, że aż żal czytać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani, na dzień dzisiejszy do Ekipy dołączyło trzech Modów i nabór zamykamy. Dziękujemy wszystkim chętnym :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponownie otwieram nabór na Moderatora Forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może kolejne podejście Liber8 do zzielenienia? Aktywny, pomysłowy, sympatyczny... w końcu nie samymi banami moderator żyje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.