Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Najbardziej irytujące kobiece zachowania oczami panów

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu relacje Pań i Panów :D

Drodzy Panowie, macie pole do popisu :D Jakie zachowania u Pań najbardziej Was irytują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kończenie rozmowy kiedy zejdzie się z tematu seksu,udawanie takich biednych delikatnych ofiar męskiego szowinizmu a w dużej mierze ochocze praktykowanie gier w słoneczko i ciasnych łóżek na imprezach i prywatkach często pod wpływem alkoholu i narkotyków,nieodpowiedzialność za urodzone swoje dzieci,"rabowanie" i zniesławianie po zawarciu małżeństwa,robienie z mężczyzn niewolników nie dając nic wzamian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robienia z igły widły, chociaż u niektórych egzemplarzy panikarstwo z powodu pierdół jest przezabawne i można się nieźle uśmiać.

Przykład z roboty - czajnik zakamieniony, babka zauważa i komentuje. Sprawdzam - faktycznie. No to idę do pokoju obok popytać o kwasek cytrynowy - mają tylko sodę. Biorę ją, wracam, wrzucam, zalewam wodą na prawie full do poziomu kamienia i gotuję. Pod koniec gotowania nagle poziom wody wzrasta i wylatuje na zewnątrz lądując częściowo na kablu i przedłużaczu. Atak paniki "jezu wykipiało na przedłużacz!" Moja reakcja "spokojnie jakby coś się miało stać już by się stało, korki by wyskoczyły najwyżej" Ale trzeba dalej panikować "nie to trzeba wytrzeć!" - poleciała po szmatkę i wyciera. No to się zacząłem już śmiać lekko.

Po zalaniu sobie herbaty potem pytanie "hej a co właściwie wrzuciłeś do tego czajnika?" No to mówię "sodę" "A wypłukałeś?" "Nie , właśnie ją pijesz" (oczywiście że wypłukałem) A ta następny atak paniki "jezus ja dostanę rozwolnienia" Ja znowu w śmiech "Spoko oczyścisz się trochę, skoczysz do kibla postawisz klocka i dobrze będzie, mamy łazienkę przecież" I ten jej wzrok chcący mnie zabić - myślałem że pęknę ze śmiechu :lol: Przecież wypłukałem to, nie panikuj tak" "Ale dokładnie wypłukałeś, ile razy wypłukałeś?" (śmieję się już prawie do łez) No ile razy powiedz???" :lol::lol:

Ale jednej cechy w kobietach nienawidzę. Syndromu królewny. Takiej co jej się wszystko należy jak powie że chce, szczególnie jak ma pozycję którą może wykorzystywać (kierownik). Co ciekawe tacy faceci też są ale jakoś mnie to w nich tak nie wkurza jak w kobietach, nie wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Płacz na serialach.

:shock::shock:

Wczoraj szlochałem na tym 2 razy

Wspomnienia wróciły, kto nie grał nie zrozumie :D

A jak dobry film czy serial to łezka czasem leci :) nie tylko kobietom, zapewniam ;)

Znowu zrobię off i nie napisze o zachowaniach, ale o wyglądzie i irytujących rzeczach które Panie robią same swoim ciałom (mężczyzn też to dotyczy, ale może w ciut mniejszym stopniu, freaków konkretnych nie brakuje przecież) w myśl zasady im dziwniej = tym lepiej.

4060349_orig.jpg

bc678be894ea0d736714e73ed1c281eb--woman-face-tattoo-cute.jpg

mqdefault.jpg

TATTOOED-MAN-AND-WOMAN-449621.jpg

38553p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej wnerwia mnie bronienie patologicznych partnerów przy jednoczesnym jęczeniu, jak im z nimi źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi