Skocz do zawartości
Nerwica.com

rasa panów


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Na Łotwie i Litwie bieda aż piszczy, nie ma to nic wspólnego z rasą panów.

Dla mnie rasa Panów to wąska grupa elit, trzymająca w garści media, polityków, właściciele banków, dużych korpo itp. biliony na kontach i ciągle im mało.

Problem w tym, że nas - biedaków, nie bardzo lubią, a już na pewno nie szanują - tylko, że ktoś musi zapie$%^ać na ich biliony, a do tego nadajemy się doskonale :-|

Zapachniało spiskową teorią dziejów? :pirate: No może trochę tak, ale nie szkodzi :D

 

Także najlepiej jest udać się na marsz kodu czy innego gó..., i resortowe dzieci z pokolenia 1600, niech zwalczają się nawzajem, byleby nie wychylały głów zbyt wysoko :/ :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o geny, to rasa panów, nie kojarzy mi się z rasą, a ideologią stosowana przez nazistowskie Niemcy, czyli, że byli utwierdzeni w przekonaniu, że sa przedstawicielami idealnej białej rasy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_pan%C3%B3w

Co to ma wspólnego z Łotyszami i Estończykami? Być może Niemcy chcieli podbić Europę i za pomocą wzoru

MF198.jpg

zostawić białą rasę, a resztę unicestwić?

 

Nie wiem mózgownica mi wysiada, odpadam z tej dyskusji, bo nie wiem o co tu dokładnie chodzi :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najniższym szczeblu tej drabiny Rosenberg umieścił Murzynów, Żydów i inne ludy semickie. Wyżej znaleźli się Słowianie (zaliczani już do Aryjczyków). Jako „rasę panów” Rosenberg określił rasę nordycką, określanej także mianem aryjskiej. Byli to według niego: Niemcy, Skandynawowie (łącznie z Finami i Estończykami), Bałtowie (Litwini i Łotysze) oraz ludy zamieszkujące Wyspy Brytyjskie. Oczywiście Niemcy mieli być na samym szczycie („rasa nadludzi”).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×