Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


misiek161990@wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pewnie jak kazdy nie wiem od czego zaczać tyle tego jest,ok przedstawie sie Michal lat 27 Olsztyn.Sluchajcie mój problem zacząl od 19 roku zyciu od ostrego bólu brzucha, zawrotów głowy,bóle glowy, omdleń, lęków uczucie jakbym byl na kacu (objawy grypy),ok lekarz rodzinny badania tomograf,wynik niedoczynnosc tarczycy i nadcisnienie,dostalem leki i mialo byc dobrze niby... po miesiacu mimo ze wyniki juz dobre dolegliwości zostają, skierowanie do psychiatry bo lekarz mowi ze to na tle nerwowym wywiad jakies testy niby nerwica dostalem seroxat 20mg bralem 4 lata niby cos pomagało ale nie duzo objawy troche mniejsze.Wizyty kontrolne i recepty to byla rola psychiatry i 150zl za wizyte.Lek odstawiam sam bo i tak za duzo nie dawal przebywam za granica od 23 roku zycia (Niemcy ,Norwegia) w Niemczech tez bylem badany ponownie dostalem tabletki paroxetin 10mg raz dziennie bralem po 1.5 roku odstawilem rowniez nic nie zmienialy.W miedzyczasie rozstanie z dziewczyna po 4 latach zwaiązku.Od dwoch lat jestem w Norwegi teraz mam troche luz bo szef zawiesil firme i moge troche posiedziec w kraju(PL).Wiecie co jest najgorsze ze spie od 24 do 9 i budze sie zmeczony nie jestem wstanie zrobic trasy samochodem

ponad 100km(chroniczne zmeczenie zawroty glowe itp) a kiedys byl to moj konik robilem po 1300km na raz chcialem byc zawodowym kierowcą moja babcia ma wiecej energi , jestem towarzyski mam duzo znajomych ale czesto poprostu nie mam sily wyjsc z domu i leze caly dzien,wiecie co jest dziwne ze po alkoholu wszystkie dolegliwosci mi przechodza i weekendy (nie kazdy) pozwalalem sobie na imprezki ale dzien po jest tragedia wszystkie objawy sie najsilaja...bral motywacji zeby isc na silownie boje sie tej bezsilnosci i zawrotów glowy i co ja mam dalej robic jak zalozyc rodzine gdy to zdrowie wszystko utrudnia aha dodam ze czasami wstane i mam bardzo duzo energii jest super i np o 15 jakby mi spadl cukier(tzw. zjazd) wtedy łozko i tv bo na nic nie ma sily jest tak codzinnie Pozdrawiam serdecznie:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×