Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

ZLOT 2018 - ORGANIZATOR POSZUKIWANY

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem zaczniemy od czegoś innego niż lokalizacja i termin. Najpierw, znajdźmy osobę, która będzie miala ochotę zorganizować zlot w przyszłym roku w wakacje, bo bez tego nie ruszymy.

Jest ktoś chętny? 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pogadam z ekipą poznańską, to może gospodarzem zlotu nerwicy 2018 będzie Poznań. Niczego nie obiecuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w wakacje koniecznie? i pewnie w weekend... szkoda... bo ja w wakacje wlasnie mam prace intensywna

a nia daloby sie np.we wrzesniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

shira123, to już kwestia ustalenia. Na razie szukamy organizatora - reszta później ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narazie tak nieśmiało piszę,że może...może bym się na takim zlocie pojawił na krótką chwilę,ale zależy gdzie i jaki termin...ale to tak nieśmiało narazie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A doczekamy się w końcu zlotu na Śląsku?

No właśnie. Może zlot to za duże słowo, ale jakieś spotkania zwykłe, na początek. Jak wypali, to mogą być nawet cykliczne jak w Poznaniu mają. Ja jestem za. Jeśli nie mam napadu paniki, czy nawrotu choroby, to na pewno się zjawię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby zlot był gdzieś gdzie można coś pozwiedzać to z Kają nastawiamy uszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy na takim zlocie nie byłem ale nie mówię nie.

Może Sylwester byłby dobrym terminem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teksas, nikt nie przyjedzie np.300 km na zwykłe spotkanie to musi być co najmniej 2 noclegi a jak ktos chce to moze zostac na jedna dobe,

Monia zawsze była najlepsza w organizacji a jak sie teraz weźmie za organizacje to bedzie mieć zlot na Śląsku :papa::yeah::great:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tahela, Joasiu... kochana jesteś, dziękuję za to, że mnie doceniasz, to miłe :105:

Ja zawsze dojeżdżałam na zloty... i to daleeeeeeeeeeeko. Na prawdę chciałabym teraz, aby zlot odbył się w Mojej Małej Ojczyźnie... na Śląsku :)

Dajcie propozycje, mogę zająć się organizacją :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie o to mi chodziło. Akurat we wcześniejszym poście miałem na myśli jakieś spotkanie tylko dla osób z okolicy, a nie zlot ogólnopolski. Wiem dobrze że ze zlotu, na który trzeba jechać kilkaset kilometrów zrezygnuje wiele osób. Sorry za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie o to mi chodziło. Akurat we wcześniejszym poście miałem na myśli jakieś spotkanie tylko dla osób z okolicy, a nie zlot ogólnopolski. Wiem dobrze że ze zlotu, na który trzeba jechać kilkaset kilometrów zrezygnuje wiele osób. Sorry za zamieszanie.

Od tego jest dział miasta ale z tego co zauważyłem praktycznie nie ma już osób na tym forum które tu kiedyś zaglądały poza wyjątkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*Monika*, Monia co powiesz na Pszczyne czy okolice jeziora goczałkowickiego to Śląsk chyba jest i dosc ciekawe chyba okolice?

Pszczyna była by lepsza chyba tylko zalezy za ile noclegi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Carica Milica,

na razie temat jest rozwojowy, niewyklarowany czyli otwarty:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga, uwaga!!

Oficjalnie ogłaszam, że Poznań jest chętny do zorganizowania przyszłorocznego zlotu. :D Gadałam z ekipą i wszyscy są na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście uważam że góry albo morze byłyby lepsze Poznań depresyjne miasto ale też może być. Pozostaje wyznaczyć termin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klex, ustaliliśmy, że ani góry, ani morze, bo połowa nie dojedzie z krańca na kraniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

klex, nie wiem, co takiego depresyjnego jest w Poznaniu. :roll: Nie zauważyła, ale noszę okulary, to może niedowidzę, czy coś. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubie góry więc wolałbym góry i blisko mam :P ale niech Poznań zostanie.

Byłem w połowie miast w Polsce i Poznań wydawał mi się jakiś depresyjny ale może zmęczony byłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi