Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masturbacja lekiem objawowym dla nerwicy?


Gość ToddPL

Rekomendowane odpowiedzi

czy to jest rozwiązanie? Regularna masturbacja na pozbycie się objawów na ok. 12h? Wtedy staję się bardzo pewny siebie, czuję, że żyje, nie jestem nerwowy, wszyscy mnie lubią... Dodam, że po masturbacji nie czuję żadnego poczucia winy ani żadnych negatywnych skutków

 

Bez masturbacji:

- czuję się jak po narkotykach, przyćpany

- nikt ze mną nie chce rozmawiać, bo wyglądam jak na haju

- denerwuję się wszystkim

- nie umiem się niczego nauczyć, nad niczym się skupić

- nie umiem z nikim porozmawiać

 

Czy jest jakieś inne rozwiązanie oprócz masturbacji?:'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ToddPL,jeżeli masturbacja wynika z naturalnej potrzeby rozładowania napięcia seksualnego ,to nie jest żadna nerwica czy inna patologia.Nawet jeżeli jest nadużywana ,to u młodych mężczyzn normalna reakcja.

Podczas masturbacji wydziela się dopamina ,która daje poczucie satysfakcji i dobrego samopoczucia.

Z wiekiem i stałą partnerką libido będzie się zmniejszało aż do 0 czy -10 włącznie.

Nie rozumiem,dlaczego dałeś to w podforum nerwica natręctw.90% mężczyzn i podobna liczba kobiet się onanizuje i jest to naturalna forma rozładowania napięcia seksualnego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w przedwojennym podręczniku medycyny sądowej,przykłady szczególnie trudnych i ciekawych z medycznego punktu widzenia,operacjach.Zapamiętałem kilka ale jedna będzie a propos podforum; było to usunięcie metalowej nakrętki stosowanej do przykręcania szyn kolejowych do podkładów z męskiego członka.Facet onanizował się z mutrą kolejową!!!!!!!!!!!!

Jaka była jego fantazja przy tej czynności-niestety nie napisano.

Fantazja z 40-latką to betka.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×