Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica serca


Mysza.kasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moja sytuacja wygląda następująco.

Mam 27 lat. Jestem matką 10 miesięcznej córki, mam wspaniałego męża.

Moja problem polega na tym, że mam problemy z sercem. Od 2014 r mam rozrusznik jednak jakieś 3 miesiące temu zaczęło się . Wylądowałam na pogotowiu z racji zaburzeń serca a przynajmniej tak mi się wydawało ale lekarze nic nie wykryli . Wszystko ok. Więc funkcjonowałam dalej. Niestety niecaku miesiąc później znów trafiłam na pogotowie. Miałam napady gorąca . Stwierdzono Wedy że to przez tabletki które mi przepisał psychiatra. Lecz zapobiegawczo przepisano mi tabletki na nadciśnienie (bisocard 2,5). Od tamtego czasu serce mi chodzi jak chce. Kilkanaście razy dziennie jest kołatanie a ostatnio zmieniło to się w takie pojedyncze mocne bicia serca. Byłam kilka dni temu na kontroli rozrusznika i lekarza powiedział że nic takiego nie widać. Chyba z 10 x go się pytałam czy na pewno. Podałam kiedy i o której to czuję ale lekarz że jest ok. Po wyjściu z gabinetu poczułam się lepiej ale jak wróciłam do domu to te mocne bicia serca wróciły. A pod wieczór się nasilają. Nie wiem co mam myśleć. Boje się bardzo że lekarz jednak czegoś nie dopatrzył albo że ja już mam takie nastawienie psychiczne że sama się dobijam. Chodzę na terapię indywidualną raz w tygodniu ale nie wiem czy dam sobie z tym radę... Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×