Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemka wszystkim


takitam

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

jestem tu dosc nowy hmm moze powiem cos osobie ... tylko do czego tu by zaczac mam nerwice heh wow co nie :D depereche tez zlapalem meczy mnie to niemilosiernie zeby nie przeklnac tak musialem napisac ... co by teraz moze pasje ssilka silka i jeszcze raz silka najchetniej bym z tamtad nie wychodzil teraz wlasnie wrocilem i uwielbiam ten stan w trakcie cwiczen i po chcial bym zeby trwal wiecznie to jest cos niesamowitego ehh pewnie malo kto kuma o co mi biega jestem na codzien wredny ... nie chce byc taki ale coz czasem trzeba zeby odwrocic uwage od siebie chyba tak to sobie tlumacze pozadrawiam wszystkim i jestem chetny na rozmowy :) pomagajmy sobie nawzajem :) koszykowka jeszcze kiedys sobie pykalem a teraz zostalo mi krecenie na palcu heh i rzucanie w sufit :D siemka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa i lecze sie asentra cloranxen ( chyba nie przekrecilem nazwy) i hypnogen na noc ... co mnie niby ma usypiac ... chcialem jeszcze dodac ze nie wierze w boga ... moze jest tu ktos taki bo nie rozumiem jak moze pomoc mi w tej durnej chorobie modlitwa z kim ja mam niby rozmawiac ze sciana ? sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć takitam. Miło poznać.

 

Siłka jakkolwiek dobra sprawa, ale niestety życie to coś więcej. Psychoterapii Ci nie zastąpi. Leki to za mało. Co do kwestii Boga, każdy ma swoje zdanie na jego temat ale w każdym przypadku modlitwa polega na rozmowie z Bogiem na poziomie duchowym. Ot cała tajemnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wiem ze silka to nie wszystko ... nie mysl ze jestem glupim przerosnietym koksem bo nie jestem ... dzieki lekom i wlasnie silce jeszcze tu pewnie jestem a to 2 to po prostu moja pasja a ze czasem musze wyladowac sie gdzies to wole isc tam pozatym jak cwicze to zapominam o wszystkim a bog rozumiem ktos wierzy ktos nie wkoncu po to on zostal stworzony zeby tlumaczyc sobie swoje sukcesy albo porazki ... "dziekuje ci boze" , " dlaczego boze ja " nie chce tu nikogo od wiary odwracac jak to mu pomaga to swietnie :) wiem ze psychoterapia by mi sie na pewno przydala ale musze o tym pogadac z psychiatra i nie wiem na czym polega taka psychoterapia co ona ma na celu i wogole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mysl ze jestem glupim przerosnietym koksem

Co Ty, do głowy mi nie przyszło ;)

Sama preferuję ten rodzaj sportu, jest to również jedno z moich zainteresowań oraz sposób na rozładowanie napięcia ale do kulturystki wieeeeeele mi brakuje :lol:

Co do psychoterapii - psychiatra również ją przeprowadza, oczywiście jeśli posiada odpowiednią wiedzę oraz jeśli w ogóle się tym zajmuje. Jeśli nie - zawsze może Ci kogoś polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhe a kto powiedzial ze od razu trzeba to tak nazywac :) po prostu fajnie sobie posiedziec na silowni :D zreszta fajnie jest pobiegac pojezdzic na rowerze ... zmeczyc sie i poczuc jak krew pulsuje :D jak sie zle czuje i lapie dola to robie co kolwiek pompki przysiady az sie dobrze zmecze naprawde pomaga :) wybacz za ten najazd ale czasem wystarczy slowo silownia i ludzie juz reaguja ... :) pozdrawiam wszystkich jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×