Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Przekomarzanki Tronowo-Trollowo-Userowe

Rekomendowane odpowiedzi

Akolita, nie, było tak, jak być powinno. I daj Jej spokój - nie wiesz, kiedy się od kogoś odkleić :bezradny: Odwal się znaczy odwal się, a nie zaczepiaj mnie do urzygu - mówiąc dosadnie. Ocenzurowanie było jasnym komunikatem - bałwan śnieżny by zrozumiał > :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- przyp. Akolita) braku zrozumienia aluzji">

Lilith, nie, nie było tak, jak być powinno. Po Twojej edycji można było błędnie pomyśleć, że interwencja tyczyła się prośby hooain, a nie "XXXXXX" - musiałem zabrać głos w obronie hooain pamięci !!! Forumowicze mogliby odnieść mylne wrażenie, jakoby mistrzyni złośliwości, Muza przeTrolli - hooain, ugadywała się z Razwiedczykami :P;)> P.S. Ok, od teraz daję jej spokój :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

) braku zrozumienia aluzji">] Akolita, haha, to trzeba było się jasno wyrażać i ładnie napisać to, co napisałeś powyżej :twisted::P) braku zrozumienia aluzji">]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Akolita, Ciekaw jestem kiedy zostaniesz skazany na banicję ;)

Wszak cierpliwość administracji ma pewnie granice :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WolfMan, Ḍryāgan, radzicie, by Akolita został tym "trollem koncesjonowanym" ? :P Coby ideę wolnego trollingu porzucił ? :P Przeca samemu przeTrollowi nad przeTrolle wierną służbę ślubował ... :P:D Niedoczekanie - wojna przeTrolli z Razwiedczykami - niczym odwieczna walka yin i yang ... :D - trwała, trwa i trwać musi :P;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

distorted_level68, a zamkniesz ryj ? ;)

P.S. Wykurwiaj do literaków, jebany spamerze - tu jest poważny temat, o poważnych ROZKURWACH ... i liczących już tysiące ofiar wojnach przeTrolli z Razwiedczykami :P;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
tu jest poważny temat, o poważnych ROZKURWACH ... i liczących już tysiące ofiar wojnach przeTrolli z Razwiedczykami

Odnośnie tych słynnych rozkurwów to miałem nawet pytać jak to robisz, że czasem tak błyskotliwie sobie żartujesz na forum, bo ja jak mam rozkurw to nie jestem w stanie klepnąć kilku zdań, nie mam zresztą najmniejszej ochoty by włączać wtedy komputer, być może też w chwilach rozkurwów po prostu nie piszesz albo inne rozkurwy mamy, mniejsza z tym, w każdym razie nie deprecjonuj czyichś rozkurwów, pozory mylą.

Odnośnie wojny z Razwiedczykami to nie jesteś na żadnej wojnie z Administracją, jakbyś mógł być skoro Administracja traktuje Cię ulgowo jak mało kogo, pewnie ze względu na jakąś tam przeszłość, błyskotliwość i za to, że wielu ludzi ma do Ciebie słabość mimo tego co odwalasz. Oczywiście rozumiem, że jest to żart, ta cała wojna z Razwiedczykami, ale tak nieadekwatny do sytuacji, że aż przykry bo niejeden poleciał i już nie wrócił za drobnostki w porównaniu z Twoimi występkami, jesteś niegrzecznym pupilkiem administracji, a nie żadnym bojownikiem o wolność :mrgreen:

W niczym mi to nie przeszkadza, nie moja sprawa, ten post jest bardziej na rozładowanie ciśnienia i przypomnienia czegoś z czego sam sobie przypuszczam zdajesz sprawę.

Ja napisałem swoje i na pewno nie bede brnął tu w żadne awantury, wszedłem i wyszedłem :papa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

distorted_level68,

Administratorem jest kobieta, to tak jakbyś był damskim bokserem, czy nie? Lubisz tak?

A tu już pojechałeś po całości ;) Błędny rycerz, w lśniącej zbroi (uważaj coby Ci się mediolanka nie zarysowała :P) się znalazł ... :DOber Razwiedczyk Kasia duża dziewczynka, Adminka nie z pierwszej łapanki - radziła sobie z trollami wcześniej, to i zapewne w dalszym ciągu radzić se będzie ( :P;) ) - bez Twoich epickich szarż, o Lancelocie ;) Uważaj, trolle czy plugawi najemnicy nie przestrzegają kodeksu rycerskiego, ci drudzy nawet tej kuszy używają ... - bo i papieskie ekskomuniki im niestraszne :P;)

zawsze mi się to kojarzyło z manią "wyższości", czyt. kompleksy

Odpowiem słowami pewnej legendarnej użytkowniczki hyperreala (takie ćpuńskie forum :P) - "nie projektuj na mnie swojego zjebania" :P:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostawić Was na chwilę samych i już rozrabiacie jak pijany zając w kapuście :mrgreen:

jesteś niegrzecznym pupilkiem administracji, a nie żadnym bojownikiem o wolność
Czytając to zakrztusiłam się wczoraj herbatą, aż kotki pouciekały i tylko zerkały z wyrzutem, co ja wyczyniam :mrgreen:
P.S. Wykurwiaj do literaków, jebany spamerze - tu jest poważny temat, o poważnych ROZKURWACH ... i liczących już tysiące ofiar wojnach przeTrolli z Razwiedczykami :P;)
Serio? Marcin...a gdzie Twoje górnolotne riposty z dawnych lat? To to szambioza, a nie poziom Relatywisty :bezradny: Chociaż w sumie, to co wypisywałeś na temat Forum, czy mój jak byłeś na banicji było chamstwem do kwadratu, więc nie powinien mnie dziwić obecny brak inwencji twórczej. Wypaliłeś się chłopie... :bezradny: :twisted: >
Uśmiechnęłam się, więc uznajmy, że miałam chwilowy napad ślepoty i nie doczytałam dokładnie, co napisałeś :D Poza tym, Użyszkodnik obraża wszystkich dookoła, więc liczę się z tym, że znajdzie się dobra dusza, która się zechce odwdzięczyć :D

No...to tak poza tematem 8)

BTW nie chcę nic mówić, ale Forum się ożywiło 8)

nachwilę@, może Ci jednak aktywować stare konto? 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czytając to zakrztusiłam się wczoraj herbatą, aż kotki pouciekały i tylko zerkały z wyrzutem, co ja wyczyniam :mrgreen:

Haha ;) - Nihil z kolei tym kakao ... :D;)

Chociaż w sumie, to co wypisywałeś na temat Forum, czy mój jak byłeś na banicji było chamstwem do kwadratu, więc nie powinien mnie dziwić obecny brak inwencji twórczej.

Aż wszedłem na super-hyper-tajną grupę przeTrolli nerwicy.com na Fejsie (bo o tamto chodzi ? :P), coby raz jeszcze przeczytać ... - wiesz, w gniewie ludzie wypisują ... :P

Wypaliłeś się chłopie... :bezradny:

Ehhhh ... ;)

Prowokujesz ? 8) Nie wywołuj wilka z lasu ... - czy tam Relatywisty z Niebytu :P;)

Poza tym, Użyszkodnik obraża wszystkich dookoła, więc liczę się z tym, że znajdzie się dobra dusza, która się zechce odwdzięczyć :D

+1

Niech żyje "kult wygarów" !!! :D Znaczy, czujecie klimata ! ;)

No...to tak poza tematem 8)

No ... ale coby więcej nie spamować ;)

BTW nie chcę nic mówić, ale Forum się ożywiło 8)

;)

nachwilę@, może Ci jednak aktywować stare konto? 8)

Monster, nie odpierdalaj - gdzie indziej, jak nie tu, pochytasz se atencji ? :D;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętacie "Pogromcę Goblinów" - broń Thorina "Dębowej Tarczy", ostrze wykute w Pierwszej Erze przez Elfy Wysokiego Rodu w Gondolinie - z trylogii "Hobbita" ? ;)

Lilith, Kasia, czyżbyś posiadała jego odpowiednik (po skuteczności w boju wnioskuję ;)) ? ;) "Pogromca Trolli" - pewnie taki nosi przydomek ? :P;) Przyznaj się, ile plugawych, trollskich pomiotów, zgładziłaś swym mieczem ? :D Zapewne już na sam Twój widok, zastępy trolli rozpierzchają się, uciekając w popłochu, niczym poborowa piechota przed szarżą ciężkiej kawalerii (o szarży słoników bojowych - Artemizja coś o tym wiedziała ;) - nie wspominając ;)) ... ;) Heh, a może to Ty powinnaś nosić taki przydomek ? :D "Pogromczyni Trolli" dzierżąca w dłoni (dłoniach ? - wszak może być nim i miecz długi, potocznie zwany "półtora-ręcznym" ;)) "Pogromcę Trolli" ... ? :D;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muzyka z "Hobbita":

[videoyoutube=P8ymgFyzbDo][/videoyoutube]

[videoyoutube=2fngvQS_PmQ][/videoyoutube]

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, spam później powycinam :twisted:

Aż wszedłem na super-hyper-tajną grupę przeTrolli nerwicy.com na Fejsie (bo o tamto chodzi ? :P), coby raz jeszcze przeczytać ... - wiesz, w gniewie ludzie wypisują ... :P
Taaa....tajną :lol: Wiesz...życzliwa duszyczka wkleiła Twój post na Forum 8) Zatem chyba w szeregach macie zdrajcę :P
Prowokujesz ? 8) Nie wywołuj wilka z lasu ... - czy tam Relatywisty z Niebytu :P;)
Odpowiem pytaniem, choć to podobno niegrzeczne - a kiedy nie prowokuję? 8) Wiesz...nadzieja umiera ostatnia, a ja wciąż mam nadzieję na utarczki słowne wywołujące przyjemny dreszczyk, a nie chamskie pyskówki i wieczne upominanie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akolita, ale pytasz o całą historię mojego bytowania w szeregach Obsługi, czy o ostatni czas, kiedy to spod moich paluszków nawet wyzwiska wychodzą z gracją i chwilowo omijany jest guziczek "zbanuj", a mimo omijana wspomnianego przycisku Trolle nie są takie nieposkromione? 8):mrgreen: Można powiedzieć, że w ostatnim czasie testuję nowy miecz, który nazwałam "Ironią Truposza" 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobra, spam później powycinam :twisted:

"Quis custodiet ipsos custodes ?" - zwykli pytać starożytni Rzymianie :P;)

Zatem chyba w szeregach macie zdrajcę :P

Ty, Razwiedczyku, kontrwywiadu nas nie ucz :P;)

Taaa....tajną :lol: Wiesz...życzliwa duszyczka wkleiła Twój post na Forum 8)

Gdybym był tym nieufnym, podejrzliwym Odklejem, zapewne założyłbym, że post przez samych przeTrolli ujawniony - w celu promocji ichniejszego Undergroundu, przy jednoczesnym dogryzieniu Razwiedczykom ... - no ale nie ma co popadać w paranoję, z pewnością "życzliwa duszyczka" ... :P;)

Odpowiem pytaniem, choć to podobno niegrzeczne - a kiedy nie prowokuję? 8)

Bezczelna Prowokatorka ! :D;)

Wiesz...nadzieja umiera ostatnia, a ja wciąż mam nadzieję na utarczki słowne wywołujące przyjemny dreszczyk

Przyjemny dreszczyk, powiadasz ? :mrgreen:;)

a nie chamskie pyskówki i wieczne upominanie :bezradny:

Ehhhh, nie samymi "przyjemnymi dreszczykami" życie ... itd. :P;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lilith, "bo z przeTrollami nigdy nie wie, oj nie wie się ..." - parafrazując kultową piosenkę Jerzego Połomskiego :D;) Czyżbyś poznała owy "sposób na przeTrolla" ? :D;)

"Oświadczenie:

Z racji chodzących ostatnimi czasy w szeregach Trolli, częstokroć znacznie osłabiających morale, pogłosek, jakoby Ober Razwiedczyk Kasia, zapewne w jej tylko znany sposób, jakimś cudem miała oswoić samego przeTrolla nad przeTrolle, w wyniku czego, miałby on być na każde jej skinienie, rozbrajany zaś jednym jej mrugnięciem powieki ... - otwarcie dementujemy te fałszywe doniesienia, dając stanowczy odpór wszelkim dalszym konfabulacjom!

Podpisano ...

... Sztab Generalny Wielkiej Armii przeTrolli"

(Acz książę Gorczakow, rosyjski minister spraw zagranicznych za panowania Aleksandra II, zwykł nie dawać wiary niezdementowanym informacjom :P;))

:D :D :D

Można powiedzieć, że w ostatnim czasie testuję nowy miecz, który nazwałam "Ironią Truposza" 8)

Niepodobna odmówić jej tej głębi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ty, Razwiedczyku, kontrwywiadu nas nie ucz :P;)
Powiedział gość z kontem numer 12657 8) Gdyby to był real złapano by Cię już x razy 8) Ale jak chcesz, to ucz młodsze pokolenie - nie trzeba się wysilać ze sprawdzaniem IP przed zbanowaniem :P:mrgreen: Mniej roboty - wszystko z automatu i expresem :mrgreen:
Gdybym był tym nieufnym, podejrzliwym Odklejem, zapewne założyłbym, że post przez samych przeTrolli ujawniony - w celu promocji ichniejszego Undergroundu, przy jednoczesnym dogryzieniu Razwiedczykom ... - no ale nie ma co popadać w paranoję, z pewnością "życzliwa duszyczka" ... :P;)
To jakaś nowa strategia 30- sto sekundowych promocji, których nikt poza Salą Tronową nie zdąży zobaczyć? :twisted: Wklejono, zanotowano, wywalono w kosmos :bezradny:
Bezczelna Prowokatorka ! :D;)
Zapomniałeś dodać złośliwa :twisted: Też mi przetroll. Nieogarnięty jesteś :P Starzejesz się :mrgreen: Trzeba Cię zdetronizować 8):mrgreen:
Ehhhh, nie samymi "przyjemnymi dreszczykami" życie ... itd. :P;)
Przyjemnych dreszczyków < nie mylić z zabawą wibratorem 8) >nigdy dość :105::mrgreen:
oswoić samego przeTrolla nad przeTrolle
Oswaja się dzikie zwierzęta a nie PUPILKI :mrgreen: 8)Może nadać Ci taką rangę? :mrgreen::mrgreen::mrgreen: "PRZEPUPIL" :105: Urocza, prawda Dziubasku? :P:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ironia truposza... Czy truposz zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkiej łaski mu udzielono?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lilith, musiał odespać po wrocławskich ("Wielka Polska Niepodległa!") wojażach ;) Jak to celnie zauważyłaś, "starzeje się", to i już 7/24, bez odpoczynku, siać zniszczenia we internetach nie może :P;)

Powiedział gość z kontem numer 12657 8) Gdyby to był real złapano by Cię już x razy 8)

Zahaczasz z kolei o sferę wywiadu - takiemu Dużemu Razwiedczykowi wypadałoby rozróżniać owe pojęcia ;)

Ale jak chcesz, to ucz młodsze pokolenie

Wystarczy, że uda mi się przekazać:

Szanowni Userzy Foruma: coby się nie działo, jednego nigdy nie zapominajcie - że Admini i Modzi nerwicy.com, to przebrzydłe Razwiedczyki są, i że jechanie im od takowych, zawsze jest piękne, słuszne i zbawienne :D

... i mogę umierać :P:D;)

Mniej roboty - wszystko z automatu i expresem :mrgreen:

Wygodna się znalazła :P;)

To jakaś nowa strategia 30- sto sekundowych promocji, których nikt poza Salą Tronową nie zdąży zobaczyć? :twisted: Wklejono, zanotowano, wywalono w kosmos :bezradny:

Jeżeli mnie pamięć nie myli, chyba całe dwa/trzy dni wisiało - drugi raz nie wklejał, bo i po co ? Kto miał przeczytać, ten przeczytał ... :P

Zapomniałeś dodać złośliwa :twisted:

Diablica ! :mrgreen:;)

Trzeba Cię zdetronizować 8):mrgreen:

Tron Trolli - podobnie jak "Latający Holender" z "Piratów z Karaibów", co potrzebował swego kapitana - musi mieć zasiadającego na nim przeTrolla :P;) "A ciężar korony większy niż by się mogło wydawać ..." - jakoś tak mawiał Frank Costello w filmie "Infiltracja" :P;)

Przyjemnych dreszczyków nigdy dość :105::mrgreen:

Mhm :mrgreen:;)

Oswaja się dzikie zwierzęta a nie PUPILKI :mrgreen: 8)Może nadać Ci taką rangę? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: "PRZEPUPIL" :105: Urocza, prawda Dziubasku? :P:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ej ! :D Bo Cię dziubnę ... :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

anemon, a czy oblivionka zdaje sobie sprawę ... ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anemon, a czy oblivionka zdaje sobie sprawę ... ? ;)
Jeśli jest coś, o czym powinnam wiedzieć, a nie wiem, wina leży po stronie tych, którzy wiedzieli, ale mi nie powiedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lilith, P.S. "Przekomarzanki" odbierają całą powagę zjawisku, jakim były (są :P), liczące już tysiące ofiar (wszak biedne trollskie istnienia ([*] "Cześć i Chwała ..." - oddawajmy należną im pamięć [*]) we wojnach , żadnych "przekomarzankach", ginęły :P;)), walki przeTrolli z Razwiedczykami :P Sugeruję zmienić nazwę tematu. Może by tak na "Wojny Trollów" (nawiązując do "Wojen Klonów" z uniwersum "Gwiezdnych Wojen" ;) ) ? :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio przyszło mi do głowy: "Jakim to trzeba być Odklejem, żeby wymyślić koncepcję wojny przeTrolli z Razwiedczykami ?" - przeraził się Nihil swojego odklejenia :P:D

Zapytacie: "A po cóż wymyślał ?"

Relatywista zapewne odpowiedziałby, że w jego zderealizowanym "rozkurwem" świecie, depersonalizacjach, w czasie których zastanawia się, czy jest "bytem mistycznym" czy tylko bezwolnym, zdeterminowanym - poczynając od neurobiologii, fizjologii mózgu, na przyczynowo-skutkowych ciągach zdarzeń kończywszy - "konstruktem", relacja z Kasią (Lilith) - jaka by ona (relacja ;)) nie była :P - w jakimś stopniu "upodmiotawia" go, "umistycznia" ... ;) Bo co do tego, że Kasia Bytem Mistycznym, nie ma najmniejszej wątpliwości ... :mrgreen:;)

... no ale pytacie Nihila :P On powie, że jechanie Adminom od przebrzydłych Razwiedczyków, z zasady jest piękne, słuszne i zbawienne :P

"A Kasia Razwiedczyk, a Kasia Razwiedczyk, a Kasia Razwiedczyk, Kasia to jest Razwiedczyk !!!" :P:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akolito, wobec Kasi, adminki, bądź miły... Zdaje się, że wiele jej zawdzięczasz :mrgreen: Skoro zrobiłeś się wylewny, może napiszesz o swojej relacji z moderatorką *Moniką*, Monisią? A nuż zechce zajrzeć na forum i nacieszyć oczy Twoim wyznaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi