Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
andrzejek

Poznam dziewczynę w wieku 22-37 lat z Lublina

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nazywam się Andrzej. :) Powiem szczerze, że od dłuższego czasu doskwiera mi samotność. Oprócz najbliższej rodziny nie mam żadnych przyjaciół, ani znajomych. Bardzo chciałbym to zmienić. Nie chcę być samotny do końca życia. Chętnie poznam dziewczynę w wieku 22-37 lat z Lublina. :) W celu ułatwienia kontaktu podaję mój adres e-mail: andrzej_wronski@onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A jak inaczej :evil:

Wielkie damulki. Bierzcie Andrzejka albo sie fakajcie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

niecały, w pierwszej kolejności z plaskacza, następnie garścią za pióra i w ślimaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Dam parę rad andrzejkowi, (jestem po kursach youtubowych u najlepszych kołczerów i kołczerek podrywania :lol: tematyka tworzenie profilu na portalu randkowym ), zaczynamy:

- jak masz 37 lat, to obniżenie granicy o 15 lat dla wybranki jest nieporozumieniem. Wygląda to tak jak, jakbyś za wszelką cenę szukał młodszej, ale starsza o 1 rok już się nie mieści? To bez sensu i nienajlepiej o Tobie świadczy.

Daj przedział 25-40 - jakoś to wygląda. A jak się znajdzie jakaś zajebista czterdziecha to co? Odrzucisz propozycję? :D

- zdjęcia - piwniczne, łazienkowe i w innych mrocznych sytuacjach odpadają, najlepsze są plenerowe, na których uprawiasz sport, czy oddajesz się jakiejś innej pasji. Teoretycznie jeszcze lepszymi zdjęciami na podryw, są zdjęcia z grupą przyjaciół, o takie najciężej ponieważ większość takich jak my, spędza życia izolując się w piwnicach.

Profil idealny - 1 zdj. z przyjaciółmi, 1 na łonie natury, w sumie 1 piwniczne/łazienkowe też może może być. 3 zdjęcia max na początek.

- opis profilu całkowicie do zmiany. Opisałeś same negatywne cechy, jesteś samotny, nie masz przyjaciół, doskwiera Ci samotność, to nic złego, ale można to zapodać w pozytywniejszy sposób np.

Jestem typem samotnika i uwielbiam domowe zacisze, kocham długie spacery (nawet jak nie kochasz, to na spacer zawsze można wyjść), nie przepadam za zgiełkiem i głośną muzyką w centrach handlowych itd. :D

- miejsce poszukiwań, nerwica.com ze względu na małą liczbę ludzi odpada, chyba, że na zlotach.

Badoo, sympatia i fb - pewnie istnieje wiele alternatyw ale te 3 portale wydają się mieć największa liczbę użytkowników.

- lepiej unikać cukierkowatych zachowań, bo kobiety nie przepadają za cukierkowatymi facetami :D (nazwy użytkownika też się to tyczy). Andrzej666 lepiej brzmi, satanistki, ateistki, buntowniczki od razu wejdą w profil.

An4r3w - to z kolei spodoba się nerdom.

Uważam, że zamieszczenie takiego ogłoszenia na forum to strata czasu, masz 30 odsłonięć, z czego ja nabiłem 5, niecały, C&S, też pewnie po kilka, autodestrukcja2, zniechęciła się już na samym początku.

Życzę wszystkiego dobrego, jeśli moje rady wydały Ci się głupie to zapraszam na google i fraza "jak zrobić dobry profil randkowy" powinna naświetlić nieco temat.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
zdjęcia - piwniczne, łazienkowe i w innych mrocznych sytuacjach odpadają, najlepsze są plenerowe, na których uprawiasz sport, czy oddajesz się jakiejś innej pasji...

Lepiej bez patrzenia w obiektyw.

c9ae6b221ad32fc23aa67e51da3f964f--david-james-gandy-james-darcy.jpg

Także z żadnymi cholernymi dachowcami i absolutnie nie w poniższym klimacie.

5a181c97c28a9a22989f73862ccd9775.jpg

:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

8/10, 9/10, 10/10 każde zdjecie jakoś przejdzie.

Taka męska dziesiątka moźe sobie pozwolić nawet na zdjęcie w ujebanym lustrze, najwyżej znajdą się chętne do jego wyczyszczenia :pirate: Mniej atrakcyjni muszą kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Może przyda się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
- lepiej unikać cukierkowatych zachowań, bo kobiety nie przepadają za cukierkowatymi facetami :D (nazwy użytkownika też się to tyczy). Andrzej666 lepiej brzmi, satanistki, ateistki, buntowniczki od razu wejdą w profil.

Popieram. Kiedyś na sympatii miałem konto: Piotrek21cm

Cóż, mam długie palce u rąk i po co mam to ukrywać :roll:

Codziennie była jedna nowa dziewczyna do pogadania. Po ponad tygodniu usunąłem konto. Lekka agorafobia oraz brak ochoty na kolejne randki mnie wyłączyły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
I co? Znalazłeś już sobie kobietę życia?

Nie, ponieważ nie szukam. A to, że nie szukam, nie oznacza tego, że mam zamknąć się na darmowe rady z kanałów yt. Jedne są bekowe, inne całkiem przyzwoite.

Choć użyłem złego słowa - kołcz i kołczing też mnie odstrasza na kilometr.

Istnieje wiele kanałów w których życzliwe duszyczki, dają wskazówki osobom, które mają poważne problemy z podstawowymi rzeczami, wiele z nich ma małą liczbę subskrybentów, a wiec zarabiają na tym tyle co kot napłakał.

Bo ja nie, to Twoje rady i kursy na nic się nie przydadzą. Praktyka panie, tylko praktyka

No wypraszam sobie, czemu niby tego typu rady są bez sensu i co moja skromna ma tu do rzeczy?

Ḍryāgan, urządziłeś sobie zwykłą wycieczka osobistą w moim kierunku :roll:

Widzę tylko, że kolega andrzejek wydusił z siebie kilka beznadziejnych zdań, takim sposobem ma marne szanse. Więc mnie tu proszę nie atakować, czy znalazłem kobietę czy nie, to nie ma znaczenia i nijak ma się do skuteczności rad.

Albo będzie dalej szukał dziewczyny, pisząc o swoich negatywnych cechach, albo ogarnie trochę temat i wtedy będzie lepiej.

Eot z mojej strony.

Może przyda się ;)

Przyda się, z tego co widzę 105 - 107,5 na "moich" terenach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To forum to nie miejsce do poznawania partnerów życiowych. Tu niemal każdy ma jakieś problemy natury psychicznej z którymi w pierwszej kolejności musi sobie poradzić, a dopiero później może myśleć o jakichś tam głębszych relacjach. Jeżeli jestem w błędzie to proszę, niech mnie ktoś z tego błędu wyprowadzi.

W dodatku, obecnie jest masa kobiet zainteresowanych turystycznym szwendaniem się, choćby po Europie, nawet z nieznajomym gościem. W zimie jest tanio, a latać można za grosze. Wystarczy rzucić kilka ogłoszeń z gwarancją nietykalności i chętne się znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Poza tym sam się przejechałeś po Andrzeju - on nigdzie nie napisał w jakim jest wieku, zatem na podstawie czego uznałeś, że ma 37 lat?

Brniesz dalej w zaparte :roll: napisał wyraźnie, że ma 37 lat. Zapytaj na pw albo zobacz na jego poprzednie posty.

jasne - najwięcej do powiedzenia mają teoretycy, znawcy w każdej dziedzinie.

thx :roll:

Jeżeli jestem w błędzie to proszę, niech mnie ktoś z tego błędu wyprowadzi.

Nie jesteś w błędzie, 100% racji :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dam parę rad andrzejkowi, (jestem po kursach youtubowych u najlepszych kołczerów i kołczerek podrywania :lol: tematyka tworzenie profilu na portalu randkowym ), zaczynamy:

- jak masz 37 lat, to obniżenie granicy o 15 lat dla wybranki jest nieporozumieniem. Wygląda to tak jak, jakbyś za wszelką cenę szukał młodszej, ale starsza o 1 rok już się nie mieści? To bez sensu i nienajlepiej o Tobie świadczy.

Daj przedział 25-40 - jakoś to wygląda. A jak się znajdzie jakaś zajebista czterdziecha to co? Odrzucisz propozycję? :D

- zdjęcia - piwniczne, łazienkowe i w innych mrocznych sytuacjach odpadają, najlepsze są plenerowe, na których uprawiasz sport, czy oddajesz się jakiejś innej pasji. Teoretycznie jeszcze lepszymi zdjęciami na podryw, są zdjęcia z grupą przyjaciół, o takie najciężej ponieważ większość takich jak my, spędza życia izolując się w piwnicach.

Profil idealny - 1 zdj. z przyjaciółmi, 1 na łonie natury, w sumie 1 piwniczne/łazienkowe też może może być. 3 zdjęcia max na początek.

- opis profilu całkowicie do zmiany. Opisałeś same negatywne cechy, jesteś samotny, nie masz przyjaciół, doskwiera Ci samotność, to nic złego, ale można to zapodać w pozytywniejszy sposób np.

Jestem typem samotnika i uwielbiam domowe zacisze, kocham długie spacery (nawet jak nie kochasz, to na spacer zawsze można wyjść), nie przepadam za zgiełkiem i głośną muzyką w centrach handlowych itd. :D

- miejsce poszukiwań, nerwica.com ze względu na małą liczbę ludzi odpada, chyba, że na zlotach.

Uważam, że zamieszczenie takiego ogłoszenia na forum to strata czasu, masz 30 odsłonięć, z czego ja nabiłem 5, niecały, C&S, też pewnie po kilka, autodestrukcja2, zniechęciła się już na samym początku.

Życzę wszystkiego dobrego, jeśli moje rady wydały Ci się głupie to zapraszam na google i fraza "jak zrobić dobry profil randkowy" powinna naświetlić nieco temat.

pozdrawiam

Sarkazm? Podobno go nie wyczuwam, więc ćwiczę. Ten post wydaje mi się sarkastyczny :smile: . Z innych postów Andrzeja można wywnioskować, że ma wysokie wymagania wobec przyszłej partnerki. Pozostaje życzyć powodzenia. Nikomu nie życzę samotności, choć faktycznie Andrzejowi będzie ciężko kogoś znaleźć, bo kiepskie te jego teksty. Poza tym chyba szuka na tym forum jakiejś zranionej łani o małych wymaganiach, liczącej tylko na odrobinę wsparcia u faceta. Ludzie mają tutaj jednak większe problemy. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z założyciela tematu wieje aż taka desperacja że daje tak szeroki przedział wiekowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Bardziej martwi to, że ustanowił ten przedział w dół od swojej daty, jakby znalazła się kobieta o rok starsza od niego - 38 lat, to już by się nie mieściła. Tak się nie robi bo to jest głupie, podobnie jak zamieszczenie anonsu i zniknięcie z forum ;)

Ḍryāgan, myślę, że niepotrzebnie się poszczypaliśmy na poprzedniej stronie tematu, moje zachowanie było troszkę nie na miejscu, także wybacz stary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale po co ma dawać inny zakres wiekowy, jeśłi i tak będzie się skupiał na młodszych, no ewentualnie na równolatkach? Po co mają do niego pisać kobiety, które nie są w jego zakresie wiekowym, marnując czas jego i swój?

Mimo to zgadzam się, że takie widełki wiekowe nie wyglądają zachęcająco. Jako kobieta 25-letnia postrzegam starszych mężczyzn szukających sporo młodszych kobiet za zjawisko dla mnie odpychające. Taki mężczyzna w moich oczach wygląda na niedojrzałego na swój wiek. Biologia biologią i takie są jej prawa, że facet chce jak najmłodszą, bo instynkt mu tak każe, ale bez przesady. Dla takiego mężczyzny biologia jest priorytetem, a nie jedynie jednym z wielu czynników, to takie jednowymiarowe i uprzedmiatawiające spojrzenie na relację z kobietą... Tak, jakby główną wartością, jaką kobieta może wnieść do jego życia jest młode ciało, reszta go nie interesuje. Ale przecież może się znajdą młode dziewczyny, którym nie przeszkadza takie podejście mężczyzny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam też 37 lat i jakbym miał dawać przedział to między 25 a 40-ci czyli w miarę zbliżony. :mrgreen: Podrywała mnie 2 lata temu 20-latka i to ładna, także różnie to bywa choć z reguły zainteresowanie okazują starsze ode mnie bo dla nich taki fajtłapa życiowy jak ja jest atrakcyjny bo w miarę młody i stanu wolnego. Ja się czuje niedojrzały jak na swój wiek, moje tzw osiągnięcia życiowe są bardzo słabe i pod tym względem bliżej mi do 20-latków niż moich rówieśników, może autor wątku ma podobnie stąd jego "dziwne" dla niektórych wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

carlosbueno, I co odpowiadałeś tym starszym na ich zainteresowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carlosbueno, I co odpowiadałeś tym starszym na ich zainteresowanie?
raz się zdarzyło, a resztę olałem, choć pewnie w mojej sytuacji nie powinienem być zbyt wybredny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardziej martwi to, że ustanowił ten przedział w dół od swojej daty, jakby znalazła się kobieta o rok starsza od niego - 38 lat, to już by się nie mieściła. Tak się nie robi bo to jest głupie, podobnie jak zamieszczenie anonsu i zniknięcie z forum ;)

Ḍryāgan, myślę, że niepotrzebnie się poszczypaliśmy na poprzedniej stronie tematu, moje zachowanie było troszkę nie na miejscu, także wybacz stary.

Mnie facet co szuka o 10 czy 20 lat młodszej kobiety (zakładając że nie jest zaburzony) to ktoś kto ma jakieś zaległości wieku młodzieńczego. Jakiś stary mężunio z doskoku co to się nie wyszalał za młodu i teraz musi sobie nadrobić. Albo jakiś leszczyk który musiał poczekać połowę życia aż zbuduje mu się w głowie iluzja że znaczna przewaga wiekowa względem napotkanej młodszej o 20 lat kobiety umożliwi mu realizację, tego czego do tej pory zrealizować nie mógł. Jakby fakt że jest sporo starszy od niej dodaje mu dojrzałości w jej oczach i że jest dla niej więcej wart, że może sobie na więcej pozwalać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi