Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy!!


Mikus123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , wszystkim !

Zacznę może od tego , że mam dopiero 17 lat a ta okropna choroba bo tak ją nazywam (Nerwica lękowa) nie daje mi spokoju , nie umiem z nią żyć. Nerwica opuściła , mnie tylko na jakieś 2 tygodnie a teraz wróciła od nowa :(.

Od nowa kołatania serca , drżenie ciała , nawet w szkole to mnie spotyka i doprowadza do takiego stanu , że aż mi się słabo robi. Ciągłe lęki i te okropne myśli , nie chce o tym myśleć a te myśli okropne same mi wchodzą do głowy typu , Że za niedługo umrę albo jestem chora na raka lub dostanę zawału . Zobaczę u siebie jakąś kropkę , plamę i do głowy mi wchodzi scenariusz , że to jakaś nieuleczalna choroba . Z domu nie mogę nigdzie wychodzić bo mi się słabo robi i tak codziennie , wychodzę z domu pod strachem że zaraz się przewrócę. Pomocy nie umiem z tym żyć ! :(

Nie byłam nigdzie u lekarza bo gdy o tym w domu mówię to zaraz że to nerwy , i samo mi przejdzie , a to wcale nie przechodzi tylko się nasila . Mam dosyć , czasem myślę żeby po prostu coś z sobą zrobić, bo już nie daję rady nikt mnie nie chce wysłuchać... i mi pomóc aby to cholerstwo przeszło :!(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×