Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czym dzisiaj pachniesz?


Gość niecały

Rekomendowane odpowiedzi

ja pachnę jak na kogoś kogo sama natura nie chce żeby istniał na ziemi przystało i śmiać mi się chce kiedy w sklepie ludzie sie odwracają i obcinają mnie jak stoję w kolejkach.czasami dostaję od obcych ludzi jakieś dezodoranty ale zazwyczaj stoją one pełne na półkach przez kilka ładnych lat.dać mi dezodorant to jak dać łysemu grzebień.czasami jakieś mydło raz na 2 tygodnie żeby skóra nie swędziała i to wszystko.tylko zęby co rano pachną miętą bo nie toleruję tego nocnego zapachu w jamie ustnej i w żołądku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie podobno odnosi do złodziei sklepowych

 

Niekoniecznie... Barei nie znasz? :)

nie znam.ale śmierć też ma swój charakterystyczny zapach.choroba też tyle że nieco słabszy i zazwyczaj przykry.bo choroba to stan pośredni pomiędzy życiem a śmiercią(jedną nogą w grobie)dlatego między innymi odciąga cały sexappele i choćbyś kręcił kuprem i robił sobie frymuśne fryzury z gumowej rury to tylko sie ośmieszysz.to jak spryskiwać perfumami,ubierać w garniaki i modelować szczecinę świniom przed ubojem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyperspirant w kulce Nivea for men Invisible Black & White.

Polecam każdemu Januszowi biznesu, ponieważ w biedrze jest promocja i kupując 2 sztuki, za drugą płacimy połowę ceny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×