Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pożyczka Vivus sposób na depresję


Nomix

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając różne opinie o Vivus, bo do reklam w TV mam dystans, skusiłem się na tę darmową pożyczkę i się trochę przeliczyłem, bo dostałem wypowiedzenie w pracy. Teraz mam mega stres, bo muszę ją spłacić, a termin już minął, za przedłużenie spłaty już zapłaciłem i to sporo, ale w najbliższym czasie nie mam skąd wziąć pieniędzy i znając realia będzie mi rosło zadłużenie wykładniczo, aż się nie będę potrafił z tego wykopać.

 

Jak sobie z tym poradzić? Nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łopata i grób no dzięki.

 

Już spoko, schowałem dumę do kieszeni i siostra mi w ostateczności pożyczyła. Także teraz mam dług u niej. Chociaż pracy dalej nie mam.

 

Kolejny kredyt to też bym musiał spłacić, a nie mając pracy to nie miałbym z czego. To taki sposób chyba żeby się właśnie do tej łopaty doprowadzić. Wiem, że tak robią, ale to potem już się z tego nie da wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczki i kredyty trzeba brać przede wszystkim z głową, a patrząc na informacje o zadłużeniu Polaków, chyba jednak większość społeczeństwa zapożycza się dość bezmyślnie. Twój przypadek jest może inny, bo Cię zaskoczyła utrata pracy, więc nie bierz tego do siebie. Niestety zdarzają się takie rzeczy. Pierwsza pożyczka w Vivus jest naprawdę darmowa i ludzie odnośnie tej pierwszej darmowej pożyczki piszą dobre opinie o Vivus http://antyhaczyk.blogspot.com...vivus-opinie-pozyczki.html Vivus nie jest jednak instytucją charytatywną, ani zapomogą społeczną, to firma, która musi zarabiać i chce zarabiać jak najwięcej, a skoro daje pierwszą pożyczkę za darmo to sobie musi gdzieś odbić to i robi to na tych, którzy biorą kolejne pożyczki i na tych którzy nie spłacają w terminie. To jest to ryzyko niestety i trzeba się z nim liczyć. Tak jak powiedziałem, twój przypadek jest nieco inny, ale skoro napisałeś, że brałeś pierwszą darmową pożyczkę, to znaczy, że twoje zadłużenie nie jest takie duże. Dobrze, że Ci siostra pożyczyła, bo rzeczywiście by rosło i rosło. Pomyśl sobie o ludziach, którzy mają dziesiątki i setki tysięcy zadłużenia, spłacają jedną pożyczkę drugą i nie mają za bardzo opcji żeby z tego wyjść. Także może twój problem wydaje Ci się w tej chwili poważny, ale nie jest to duży problem. Następnym razem nie bierz pożyczek. Ja rozumiem, że ludzie biorą takie pożyczki np. na ratowanie zdrowia lub życia swojego lub kogoś bliskiego, ale każdy inny przypadek typu wesela, samochody, prezenty, meble itp to dla mnie absurd. Wkrótce święta więc banki i firmy pożyczkowe już zakasują rękawy. Ja nie twierdzę, że te firmy typu Vivus są złe, ale taka darmowa pożyczka to jest dobra dla kogoś kto ma pewny i systematyczny dochód i mu tam może zabraknie niewielkiej kwoty, i wie że spłaci, ale na pewno nie są dobre dla ludzi w potrzebie, a chyba tacy najwięcej pożyczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×