Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie po przerwie


poem

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszłam się przywitać, po dłuuugiej przerwie. Chyba z dwa lata mnie nie było... jak nie więcej... A czuję się na tym forum trochę jak w domu i miło tu wracać.

Życie moje zmieniło się niesamowicie :) stało się to czego kiedyś bałam się bardzo. Zostałam mamą. Mam 1,5 roczną córę, najcudowniejszą, najkochańszą, po prostu jest fenomenalna i uwielbiam ją.

Z drugiej zaś strony, jest mi cholernie ciężko. Zwłaszcza pierwszy rok z dzieckiem był wielkim dramatem.

 

To tak po krótce :) kto mnie pamięta, niechaj się przywita ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, witaj. Ja Ciebie pamiętam (mój poprzedni nick Nicholas1981). Fajnie, że jesteś. I że masz córeczkę. Mnie też się wczoraj urodziła córeczka i jestem bardzo szczęśliwy, ale i bardzo przerażony. Jako, że Twoja mała jest starsza, to może będę miał parę pytań, jak już przyjdzie co do czego. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego co najlepsze

gratuluje!:) jakby co to pisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, Hej, oczywiście że pamiętam E. , gratulacje z tytułu zostania mamą. :D Sam wróciłem dosłownie parę dni temu po podobnej przerwie. Zawsze mam mieszane uczucia jak ktoś wraca na to forum. Z jednej strony cieszę się, że 'widzę znajome twarze', a z drugiej strony to oznacza, że u kogoś nie jest jednak tak idealnie. No ale czy u nas może być idealnie? Ważne, aby pchać to wszystko do przodu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, Hej, oczywiście że pamiętam E. , gratulacje z tytułu zostania mamą. :D Sam wróciłem dosłownie parę dni temu po podobnej przerwie. Zawsze mam mieszane uczucia jak ktoś wraca na to forum. Z jednej strony cieszę się, że 'widzę znajome twarze', a z drugiej strony to oznacza, że u kogoś nie jest jednak tak idealnie. No ale czy u nas może być idealnie? Ważne, aby pchać to wszystko do przodu. ;)

Dziękuję :)

To miło że ktoś mję pamięta, aczkolwiek musisz mi powiedzieć jaki miałeś nick dawniej, żebym wiedziała z kim rozmawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×