Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot2


Kamral

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarz kazał odstawić paroksetynę bo podejrzewa że przez nią mam te dziwne dreszcze i uczucie zimna....

Na nerwicę kazał ładować PREGABALINĘ..... :)

Nie kumam po co ludzie trują się antycholinergiczną paroksetyną, skoro mają alternatywę w postaci nieantycholinergicznego, czyli bardziej bezpiecznego i bardziej serotoninergicznego escytalopramu, który jest skuteczniejszy zarówno przeciwdepresyjnie, jak i przeciwlękowo:

 

Pracuje umyslowo i rzeczywiscie poczatki byly trudne ale po kilku miesiącach zadnych problemów z mysleniem czy zapamietywaniem, ja nie wiem skąd bierzesz te informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje umyslowo...

Czytając to, co piszesz mam co do tego duże wątpliwości.

Wystarczy odrobina inteligencji, żeby zrozumieć, że to, że w moim przypadku tak jest, to nie znaczy, że identycznie musi być w przypadku kogoś innego...

 

ja nie wiem skąd bierzesz te informacje

Wymyślam je sam... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz kazał odstawić paroksetynę bo podejrzewa że przez nią mam te dziwne dreszcze i uczucie zimna....

Na nerwicę kazał ładować PREGABALINĘ..... :)

Nie kumam po co ludzie trują się antycholinergiczną paroksetyną, skoro mają alternatywę w postaci nieantycholinergicznego, czyli bardziej bezpiecznego i bardziej serotoninergicznego escytalopramu, który jest skuteczniejszy zarówno przeciwdepresyjnie, jak i przeciwlękowo:

 

Pracuje umyslowo i rzeczywiscie poczatki byly trudne ale po kilku miesiącach zadnych problemów z mysleniem czy zapamietywaniem, ja nie wiem skąd bierzesz te informacje

 

dokładnie Kamral , ja też myślałem że już odstawie ze wzgledu że nie ogarniałem co sie do mnie mówi , źle przetwarzałem informacje , a potem jak ręką odjął , jestem ogarnięty , nie mam problemów z koncentracją ani zapamiętywaniem , normalnie można umysłowo pracować . takie coś mija po jakiś 2 miesiącach teraz mimo że jestem już na 30mg nie uświadczam takiego czegoś i na 40mg pewnie też nie będzie . to tylko na początku.

 

Paro się daje 2-3 miesiące na pełne rozkręcenie i zniknięcie 80% uboków.

ja z uboków mam tylko , troche problemy z oddawaniem moczu i z kupą . ale już jest lepiej i niedlugo będe na 40mg wskakiwał.

 

 

aha i jak sporzeć statystycznie np: na tym forum , to zobacz ile osób chwali sobie esci a ile paro

paro 70% 261 ludzi

esci 58% 172

 

i o prawie połowe miej ludzi , jak by więcej głosowało to esci by spadło procenty .

 

paro dobre na depresje,fobie społeczne i lęk uogolniony

 

a z linku grabarza wynika że esci tylko na lęk uogolniony GAD https://podyplomie.pl/publish/system/articles/pdfarticles/000/010/310/original/46-53.pdf?1472721235

 

wiec wogole nie ma o czym mówić i przeciwdepresyjnie tez jest lepsze paro.

 

wogole jak czlowiekowi znikną fobie (tak bylo w moim przypadku) i niczego się nie boi to podnosi się jego pewność siebie i antydepresyjnie działa 2x

paro to najsilniejszy i najlepszy SSRI .

 

-- 15 paź 2017, 19:55 --

 

a działanie antycholinetyczne znika z czasem pisalem 2-3 miesiące

 

-- 15 paź 2017, 20:01 --

 

[
ja nie wiem skąd bierzesz te informacje

Wymyślam je sam... :roll:

 

no chyba tak . bo paro to najsilniejszy antydepresant spośród SSRI i działa na 3 formy lęku SAD.GAD.PD

zaś esci tylko GAD

 

co do depresji to wiadomo że czym silniej działa tym lepszy . nie wiem czy można porównać escitaloparm bo on dodatkowo działa allosterycznie na serotonine . paro też to ma ale słabiej niż esci

 

-- 15 paź 2017, 20:04 --

 

ale moja mama brała esci i była żywym trupem , nie ogarniała nic , zmulenie jak by tydzień nie spała , straszne zmęczenie i zmulenie . teraz bierze wenle i już tak nie ma .

u innych tak nie musi być , bo wiem że ludzie dobrze tolerują esci . tylko mówie .

 

-- 15 paź 2017, 20:13 --

 

apropo Grabarza to przerost formy nad treścią , niby coś wie ale tak naprawdę nic nie jadł oprócz wenli i swojej ukochanej mirty , ktora nadaję się tylko do spania(0 działania antydepresyjnego) , nie jaracie się nim tak i nie latajcie z każdym pytaniem , to zwykły aptekarz , zaspamuje was linkami i tyle macie .

 

-- 15 paź 2017, 20:16 --

 

chociaż czasami ma racje , jak z tym schodzeniem z paro żeby po 5mg na tydzień , też tak uważam a na koniec dodać fluoksetyne , też tak uważam , bez przesady liczenie co 1mg na wadzę aptecznej . i nie ważnje ile brałeś . ja tak miałem tylko przy duloksetynie że liczyłem granulki . czasami ma gość racją i jak wiecie,widać ostatnio mu przyznałem racje , co do schodzenia z paro , bo dobrze pisał .

 

no ale polegać na jakiś badaniach że esci lepsze , jak wiele ludzi sądzi ze paro lepsze na depresje czy cokolwiek . to już gruba przesada , dla niego liczy sie jakieś badanie i jak ktoś mówi że paro jest lepszę , on odpowie "ale według badań lepsze jest esci" i będzie parł że esci jest lepsze . tak ma ten typ i tyle . spoko . każdy coś ma . byle żyć w zgodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje trzy grosze... mnie paro wyciągnęło dwukrotnie z największego gówna w życiu a przerobiłem ogromną część SSRI, TLPD

 

 

czyli przyłączasz się do tego co pisałem . dokładnie bo największy odsetek ludzi którym pomógł lek SSRI czy jakikolwiek antydep , to jest to - paro . mnie też kiedyś. mozna wiedzieć jaka dawka ?

 

Paro nie jest tylko najskuteczniejsze spośród SSRI , paro jest po prostu najskuteczniejszę spośród całej klasy antydepresantów . i nawet jak ktos miał mało energi , paradoksalnie po paro mu się zwiększyła , mimo że powinien mulić , a nie bupropion np . (tak było w moim przypadku chodziłem jak na fecie z bananem na ryjy) także statystycznie mozna powiedzieć ze paro to najskuteczneijszy lek antydepresysjny i przeciwlękowy ever . a nie tylko najlepszy SSRI

 

-- 15 paź 2017, 21:13 --

 

ps: sprawdzccie na nerwicy jaki antydep ma najwiecej na TAK , sprawdzccie też ilość osób , ja podałem dane paro vs esci . nie patrzcie na benzo tylko na same antydepy . ja ze swojego doświadczenia wiem że paro bije wszystko , a portal nerwica to potwierdza

 

-- 15 paź 2017, 21:14 --

 

i przyjdzie grabarz i powie że nie ;) że esci ;) spoko to jego opinia nie neguje , ale wiem swoje

 

-- 15 paź 2017, 21:17 --

 

i co najlepsze " grabarz piszę "po co się truć paro" ja odpowiem a po co się truć esci ?

 

jednemu pomoże paro drugiemu essci . dla mnie i dla wiekszosci uzytkowników na tym forum (co wskazują statystyki nerwicy.com) najskuteczniejsze jest paro , z pośród wszystkich antydepresantów SSSRI,SNRI,NRi,DNRI,tianeptyn,moklarów,seleglinin itd .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli przyłączasz się do tego co pisałem . dokładnie bo największy odsetek ludzi którym pomógł lek SSRI czy jakikolwiek antydep , to jest to - paro . mnie też kiedyś. mozna wiedzieć jaka dawka ?

Śmieszy mnie to wasze wtórowanie sobie nawzajem i na tej podstawie utwierdzanie się, że macie racje, coś na zasadzie: jedzmy gówno, miliardy much nie mogą się mylić.

Dla was i waszych przypadkach może i jest najlepsza, ale statystycznie, czyli uśredniając po całej populacji nie, przykro mi.

 

Paro nie jest tylko najskuteczniejsze spośród SSRI , paro jest po prostu najskuteczniejszę spośród całej klasy antydepresantów . i nawet jak ktos miał mało energi , paradoksalnie po paro mu się zwiększyła , mimo że powinien mulić , a nie bupropion np . (tak było w moim przypadku chodziłem jak na fecie z bananem na ryjy) także statystycznie mozna powiedzieć ze paro to najskuteczneijszy lek antydepresysjny i przeciwlękowy ever . a nie tylko najlepszy SSRI

Jest taka skuteczna, że masz 33 lata, mieszkasz z rodzicami, nie pracujesz, cały dzień siedzisz przy kompie, odurzasz się benzo -z-etkami, jesteś agresywny, odmóżdżony, spasiony, nie możesz się odlać, wykasztanić, i masz flaka, z całym szacunkiem dla twojej osoby. Taka jest dobra!

 

ps: sprawdzccie na nerwicy jaki antydep ma najwiecej na TAK , sprawdzccie też ilość osób , ja podałem dane paro vs esci . nie patrzcie na benzo tylko na same antydepy . ja ze swojego doświadczenia wiem że paro bije wszystko , a portal nerwica to potwierdza

i przyjdzie grabarz i powie że nie ;) że esci ;) spoko to jego opinia nie neguje ,ale wiem swoje

No tak, zero jedynkowa ankieta z forum internetowego, w anonimowym głosowaniu 662 osób (które nie wiadomo czy w ogóle brały lek) jest bardziej reprezentatywna niż metaanaliza 117 randomizowanych, kontrolowanych placebo badań na 25 928 osobach, wykonanych w latach 1991-2007.

Ja wiem swoje...

Jak ja lubię te debilne argumenty :lol:

 

i co najlepsze " grabarz piszę "po co się truć paro" ja odpowiem a po co się truć esci ?

A po co truć się (odurzać) benzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak nie ma ubokow Ale te nie ma efektów....

To już nie wina ani firm farmaceutycznych, ani lekarzy, tylko naszego organizmu. Depresja to nie tylko monoaminy, czasami trzeba szukać i próbować alternatywnych augmentacji.

Sprytni znajdą informacje, leniwi będą zadawać tylko pytania, które dziesiątki razy były podejmowane na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprytni znajdą informacje, leniwi będą zadawać tylko pytania, które dziesiątki razy były podejmowane na forum...

 

DOKŁADNIE Mistrzu !

1595 stron klepania o jednym i tym samym, ale leniwi zamiast poczytać, pogrzebać to muszą mieć tu i teraz , wyłożone na tacy ,,,

Niestety , przykro mi ,że muszę osobom chorym o tym mówić , ale przecież wszyscy potrafimy czytać .

To nie jest temat nowy ,żeby z każdą sraczką zaraz lecieć i pisać ;)

Przepraszam ,jeśli kogo uraziłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli przyłączasz się do tego co pisałem . dokładnie bo największy odsetek ludzi którym pomógł lek SSRI czy jakikolwiek antydep , to jest to - paro . mnie też kiedyś. mozna wiedzieć jaka dawka ?

Śmieszy mnie to wasze wtórowanie sobie nawzajem i na tej podstawie utwierdzanie się, że macie racje, coś na zasadzie: jedzmy gówno, miliardy much nie mogą się mylić.

Dla was i waszych przypadkach może i jest najlepsza, ale statystycznie, czyli uśredniając po całej populacji nie, przykro mi.

 

Paro nie jest tylko najskuteczniejsze spośród SSRI , paro jest po prostu najskuteczniejszę spośród całej klasy antydepresantów . i nawet jak ktos miał mało energi , paradoksalnie po paro mu się zwiększyła , mimo że powinien mulić , a nie bupropion np . (tak było w moim przypadku chodziłem jak na fecie z bananem na ryjy) także statystycznie mozna powiedzieć ze paro to najskuteczneijszy lek antydepresysjny i przeciwlękowy ever . a nie tylko najlepszy SSRI

Jest taka skuteczna, że masz 33 lata, mieszkasz z rodzicami, nie pracujesz, cały dzień siedzisz przy kompie, odurzasz się benzo -z-etkami, jesteś agresywny, odmóżdżony, spasiony, nie możesz się odlać, wykasztanić, i masz flaka, z całym szacunkiem dla twojej osoby. Taka jest dobra!

 

ps: sprawdzccie na nerwicy jaki antydep ma najwiecej na TAK , sprawdzccie też ilość osób , ja podałem dane paro vs esci . nie patrzcie na benzo tylko na same antydepy . ja ze swojego doświadczenia wiem że paro bije wszystko , a portal nerwica to potwierdza

i przyjdzie grabarz i powie że nie ;) że esci ;) spoko to jego opinia nie neguje ,ale wiem swoje

No tak, zero jedynkowa ankieta z forum internetowego, w anonimowym głosowaniu 662 osób (które nie wiadomo czy w ogóle brały lek) jest bardziej reprezentatywna niż metaanaliza 117 randomizowanych, kontrolowanych placebo badań na 25 928 osobach, wykonanych w latach 1991-2007.

Ja wiem swoje...

Jak ja lubię te debilne argumenty :lol:

 

i co najlepsze " grabarz piszę "po co się truć paro" ja odpowiem a po co się truć esci ?

A po co truć się (odurzać) benzo?

 

Grabarz tak jest , mieszkam z rodzicami , ale wiem jak mi za 1 razem pomoiglo paro to było jak z przejścia z piekła do nieba , teraz juz tego nie ma , ale jest wyciszenie wkurwu właśnie , nie mozesz powiedziec na podstawie metaanaliz że jest skuteczniejszę , podałem ci fakty z forum , zresztą każdy organizm inaczej reaguje na lek, ale z tego forum jak widzę najbardziej ludziom pomoglo paro , wyszczać już się prawie normalnie moge,wysrać też , 1 raz dziennie robie kupe więc to jest jaknajbardziej ok , ale nie mozesz mówic po co sie truc antycholinetyczną parą , to fatk to jest jej minus , ale to ejst marginalne porownójąć do anafranka czy amitryptyliny . mi się już problemy jelitowo -żoładkowe normują , jak już bedzie w 80% normalnie to zwiększe z 30 na 40mg i to ostateczna dawka , jak nie pomożę no to już paro skreslam , ale fakt jest taki że kiedys mnie paro zmieniła o 180 stopni , teraz nie wiem , może tolerancja,receptorki czy coś tam . a i grabarz upraszam o szacunek do mnie , kiedyś mielismy zgrzyty ale nie obrażaj mnie bo naprawdę mnie to WKURWIA . jak widzisz jestem spokojny , to też zasługa paro , normalnie bym cię zbeształ i zrównał z ziemią . ale nie mam ochoty na kłótnie jak widzisz , tu powinno sie pomagać , są odmienne zdania ale to nie przyczyna żeby kogos innego obrażać "jesteś spasiony" no wybacz grabarz . po 1 mnie nie widziałes po 2 to nie przystoi , chcesz za wszelką cene postawić na swoim i że to ty masz racje , a jak ktoś się nie zgadza to wyzywasz. więc zstanów się nad sobą.

 

a lord kaucyn proszę cię o stonizowanie grabarza , wiem że tego nie zrobisz , bo chwalisz jego wiedzę (chociaż masz o 200% większą według mnie , jak nie największą z tego forum , ) (bo on wiedzy nie ma żadnej ) , ale bez przesady . porozmawiam z Artemizją/lilith . bo naprawdę ma docinki do mnie na każdym kroku , to forum jest żeby pomagać a nie obrażać

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×