Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak z tym życ


Mikus123

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , wszystkim jestem tutaj nowa :) Mam 17 lat i od paru miesięcy zmagam się z nerwicą lekową :-| . Ciągłe napady duszności , kołatania serca , i ten lęk przed wszystkim . Nie mogę nigdzie sama wyjsc z domu bo po prostu boję się że zaraz zemdleje , albo dostanę zawału .I te ciągłe myśli o różnych chorobach , nie mogę się z nimi uporać.

Czy ktoś , da mi jakieś wskazówki jak mogę się tej paskudnej choroby pozbyć . Jest ona bardzo uciążliwa i nie pozwala normalnie funkcjonować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czemu pytasz , jak z tym żyć ? Lepiej zapytaj , jak to pokonać ? Bylas u lekarza ? Może potrzebujesz terapii ? Rozważ to , bo nie ma jednej , prostej recepty , na wyzdrowienie. Czasem wystarczy zlikwidować czynnik , ktory wywołuje nerwicę , a czasem trzeba wielu miesięcy leczenia..:) Trzymaj się , i walcz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , wszystkim jestem tutaj nowa :) Mam 17 lat i od paru miesięcy zmagam się z nerwicą lekową :-| . Ciągłe napady duszności , kołatania serca , i ten lęk przed wszystkim . Nie mogę nigdzie sama wyjsc z domu bo po prostu boję się że zaraz zemdleje , albo dostanę zawału .I te ciągłe myśli o różnych chorobach , nie mogę się z nimi uporać.

Czy ktoś , da mi jakieś wskazówki jak mogę się tej paskudnej choroby pozbyć . Jest ona bardzo uciążliwa i nie pozwala normalnie funkcjonować :)

 

Miałem podobnie, tylko że teraz dostałem, że nie mogę zostać w domu bo mam te objawy... Powiem Ci tak najlepiej udać się do specjalisty on dobierze leki chociaż lepsza jest terapia :)

Lub spróbować samemu - nerwica Cię nie zabije! Mimo, ze masz te paskudne objawy ona nie wpłynie na Twoje życie :) musisz spróbować je z ignorować i wychodzić z domu np z najlepszą przyjaciółką - i najlepiej jej o tym opowiedzieć.

Na początek blisko domu chodzić spacerować minimum godzinkę (wtedy zazwyczaj objawy nerwicy ustępują - przynajmniej w moim przypadku tak było). Potem wychodzić dalej aż objawy zaczną przestać być problem i będziesz mogła zapomnieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×