Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najważniejsza przeczytana książka.


Gość niecały

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już temat o książkach, gdzie ludzie polecają sobie różne tytuły i piszą recenzję, ale ten ma swój własny profil, chodzi tu o przedstawienie książki, która jest dla Was najważniejsza i powodu dlaczego tak jest. Przykładowo dla kogoś może to być jakiś podręcznik psychologiczny, dzięki któremu uporał się z uciążliwym problemem, dla innej osoby książka kucharska, bo obudziła w nim pasję kulinarną itd.

 

Zachęcam do przedstawiania swoich najważniejszych książek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dzieciaka oglądałem w ferie w TV miniserial BBC Lew, Czarownica i stara szafa i to mnie doprowadziło do odszukania książki w bibliotece miejskiej Opowieści z Narnii w dwóch tomach. Tak narodziło się zainteresowanie książkowym fantasy, acz wszelkie telewizyjne baśnie za szczylka silnie na mnie działały już przed poznaniem słowa pisanego tej tematyki.

 

Inna ważna dla mnie książka to Przypadki Robinsona Crusoe - to w jaki sposób bohater urządzał się i rozwiązywał problemy.

 

Hrabia Monte Christo i do tej na dniach zamierzam też wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie takie wypowiedzi jak wyżej mi chodzi.

Ja na razie nie przedstawie swojej najważniejszej książki, ponieważ wydaje mi się, że właśnie ją czytam, a ma ona ponad 1000 stron, jest dość trudna i nieprędko ją ukończę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×