Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam i proszę o poradę


Lunka91

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem Ramona mam 26 lat i od półtora roku dziwne objawy tachykardia bóle serca duszności ziewanie oraz od roku i przyznam się że to mnie najbardziej przeraża mam uczucie ciężkich mięśni rąk i nóg Oraz słabość mięśni panikuje bo boję sie sla jestem przerażona do tego stopnia że zaczęłam odczuwać drżenia mięśni pulsowania robaczki pod skórą no wszystko, i teraz pytanie czy mogę to odczuwać z nerwicy? Ciągle dzień w dzień ciężkie mięśnie czy to naprawdę choroba, miałam rezonans głowy SM niby wykluczone czy ktoś tak ma z was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 10 lat mam te dziwne objawy. Zaczelo mi sie nagle po ciezkich przezyciach. Chodzilam do lekarzy robilan wyniki sa ok a ja nadal sie zle czuje. Jakis lek, stres. Czasami ustaje, powraca. U psychiatry bylam kilka razy I zrezygnowallam z lekow postanowilam ze sama sobie ppradze. Niestety wraca. Panucznie boje sie smierci, choroby. Bol serca trzese sie jak sie dowiem ze ktos zachorowal. Boje sie zawalu. Boli mnie pod lopatka. Nerwica troche ucichla w ciazy. Po dwoch miesiacach znowu wraca. Nie moge opanowac tago stresu, derealizacji ciaglych mysli o chorobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się tego bałam, że mi serducho wysiądzie :((((, ja z leków brałam Pramolan, po którym byłam jak zombie, SSRI się boję brac i koło się zamyka, na terapię mnie nie stać, nerwica niekiedy przycicha na całe tygodnie, a potem wystarczy parę cięższych momentów i bach, wraca, jest mi strasznie ciężko, pomimo wsparcia męża :////

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny!

 

Przechodziliśmy przez to wszyscy, o czym piszecie. Nie jesteście same, nie jesteście dziwne, po prostu takie są objawy nerwicy.

I choć dziś pewnie wydaje się Wam to niemożliwe, to da się z nerwicą żyć.

 

Rozgoście się na forum!

 

Ewa_Opole, Psychoterapia jest również na NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×