Skocz do zawartości
Nerwica.com

Różaniec za Polskę wzdłuż granicy Kraju


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na google grafika jakiegoś fajnego zdjęcia, które przedstawiałoby wizualizację uwolnionej energii z widokiem z kosmosu, coś na wzór tego

http://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/wp-content/uploads/2017/09/rozaniec-do-granic_grafika-560x350.png

Wpisałem Różaniec za Polskę wzdłuż granicy Kraju, wśród wyników można znaleźć awatary osób z forum, które wypowiedziały się w tym temacie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas różańca chodzi o przepływ energii wzdłuż granicy kraju, więc ten obrazek co wstawiłeś jest bardzo trafny.

Podczas mszy, spotkań medytacyjnych i wielu innych rytuałów we wszelakich tradycjach, ta energia krąży według innej figury geometrycznej, ale zasada jest taka sama - stan umysłów uczestników musi być podobny, żeby tę energię wzmacniać, koncentrować, dlatego np. na mszy wszyscy wykonują tę samą modlitwę jednocześnie, a nie jakąś dowolną.

 

Niestety Kalebx3 Gorliwy, zepsuł cały ten rytuał "Różańca Wzdłuż Granic", ponieważ wszyscy się modlili o Polskę, a on sobie urządzał śpiewanki antyaborcyjne i na nim zderzając się z inną częstotliwością, ta krążąca energia się rozproszyła.

 

Kalebx3 Gorliwy, przerwał połączenie do Niebios :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy,

 

Gorliwy? Niedawno zbeształeś mnie za pogański awatar, to z początku, myślałem, że żartujesz, a teraz widzę popadłeś w jakąś gorliwość po prostu

 

napisz od razu nadgorliwośc i faszyzm :time:

-

niecały, och ziemski człowiecze , wszystko odczytujesz jakbyś miał ugrzążć na wieki całe ,osiąść na tym padole ziemskim ,,, anie łaska odczytać te słowa z Biblii :>>> " Uczniowie Jego przypomnieli sobie, że napisano: Gorliwość o Dom Twój pochłonie( pożera ) Mnie.>>>Dlatego gorliwy !

 

 

Niestety Kalebx3 Gorliwy, zepsuł cały ten rytuał "Różańca Wzdłuż Granic", ponieważ wszyscy się modlili o Polskę, a on sobie urządzał śpiewanki antyaborcyjne i na nim zderzając się z inną częstotliwością, ta krążąca energia się rozproszyła.

 

Kalebx3 Gorliwy, przerwał połączenie do Niebios

 

 

 

Podczas modlitwy Różańcem wzdłuż granic naszej Ojczyzny modliłem się za Polskę , za Bogiem silną Polskę . A w takiej Polsce nie będzie zabijania bezbronnych , eutanazji i innych z piekła rodem rzeczy diabolicznych . Jezus powiedział ,że wystarczą dwie osoby zebrane w Jego imię , aby On był wśród nich . I nie pitol mi tu o jakich energiach , częstotliwościach i tego typu , bo to mi podchodzi pod New Age.

Wiadomo ,że im więcej ludzi się modli o coś z sercem tym Bogu jest to milsze ,,, ale Bóg jest Duchem Wolnym jak chce to szybciej wysłucha dziecko z zespołem downa , niż Papieża z setka kardynałów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 Gorliwy,

 

napisz od razu nadgorliwośc i faszyzm

 

Tego napisać nie chciałem :)

 

 

Energia to tylko metafora :bezradny: Specjalnie taka, by dla niewierzącego oka, było to trochę bardziej zjadliwe i zachęcające do zapoznania się z tematem, niż Twoje

MOC BOŻA będzie się rozlewać siłą większą niż bomba wodorowa
:P

 

Była to też forma postawienia wspólnego mianownika, ekumenizmu, co frywolnym zlepkiem różnych doktryn, charakteryzującym ruch new age, nie jest.

 

Bóg jest Duchem Wolnym o tyle, że ponad swoje działania na tym świecie wykracza i nie sposób Go z punktu widzenia obserwatora będącego na tym świecie ująć. Obserwator, który poważy się tego dokonać, momentalnie wpadnie w paradoks kłamcy, który:

"mówi o niemożliwości zdefiniowania pojęcia prawdy w obrębie języka, do którego to pojęcie się odnosi" - cytat z wiki :)

 

Co do tego, że zepsułeś rytuał, to może troche przesadziłem, jestem gotów na lekkie ustępstwo w tej kwestii :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się modliłem o to żeby wzrosło poparcie dla PIS i wzrosło, więc wcale nie tak nieskutecznie.

 

-kiedy rządzili szkodniki i sprzedajne kanalie z PO również się modliłem lata całe i prawie codziennie o dobre rządy PIS-owskie w Polsce . Czasami trzeba lat ,żeby Bóg ulitował się nad Polską i dał dla kraju opamiętanie i to co dobre . I nie tylko trzeba modlić sie o dobry i sprawiedliwy Rząd dla kraju , ale także o jego sprawiedliwe i mądre ustawy i egzekwowanie ich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×