Skocz do zawartości
Nerwica.com

Refleksie


myselw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was...

dawno nie pisalem,wsumie malo pisalem tutaj na forum..ale jestem zagorzalym fanem...i przegladam Sobie wasze wypowiedzi...

na poczatek troche pochwal w waszym kierunku a w szczegolnosci Kobiet..moze ja mam pecha ze urodzilem sie w takim miasteczku jak te w ktorym mieszkam..ale dawno nie rozmawialem/nie czytalem tak inteligetnych wypowiedzi kobiet:) naprawde widze na tym forum sporo b.madrych kobiet az milo czyta sie wypowiedzi formuowiczek..:)a mysalem ze inteligetne kobiety to w bajkach (bez urazy);p

Co my faceci bez was bysmy zrobili

 

Leki byly wielkie,minely tak szybko jak przyszly,nie bede tu sie rozpisywal w jaki sposob wyszedlem z nich...

ale Co mnie dreczy najbardziej to iz kazdego rannka po przebudzeniu czuje ze jestem chory..wsumie nic mi nie dolega ale jednak..

czesto pojawiaja sie mysli depresyjne...wsumie boje sie ze deralizacja wroci..boje sie tego nawed iz jestem prawie zdrowy tych mysli depresyjnych..mysle nad tym co ja powiem przyszlej dziewczynie/zonie jezeli nawet do konca z tego wyjde a jezeli nie to co wtedy?wkoncu dociera do mnie ze tez trzeba pracowac a jezeli nie podolam za co bede zyc? te mysli mnie jeszcze gorzej dobija..

czytalem wiele razy psycholog hmm widze ze on srednio pomaga napewno udam sie do niego..psychiatra hmm po 1/4 rexetinu mnie wymiatalo ale cudowne odzyskanie sil fizycznych ale jeszcze gorzej bylo bo sobie czlowiek wkrecal utorowany tok myslenia jak to bierzesz prochy to poje...jestes.. sam jakos przez to brne narazie ucze sie w sredniej szkole..

 

 

Ostanie refleskie:Ostanio czytalem post o tym ze nerwicowcy sa b.inteligetnymi osobami zgadzam sie z tym w 100%Patrzac sie na ludzi ja jakos nie widze dobra(mowie o ogole),mam przyjaciol multum i jakos daje rade...wiekszosc ludzi to bez kometarza pozostawie ich zachowanie i postepowanie...najbardziej mnie wkur...ze od kad ta choroba we mnie zaistniala jak sensor wyczuwam okrucienstwo..drobne sprawy mnie dobiaja i czyjes nieszczescie...Tym bardziej chcialbym miec kiedys zone dzieci a mam blokade wewnetrzna...smiac mi sie chce juz z tego wszytkiego...patrzac na ludzi,tv alkocholicy,wiezniowie,narkomani maja partnerki dzieci i jedni patrza na ich byt a w wiekszosci w dup*e je maja...ojcowie ktorzy katuja dzieci,zony nie malo tego w polsce..

tak patrze i smieje sie dalej bo juz nic innego mi nie pozostaje oni moga miec ja nie zal..

przegladajac to forum widze ze dziewczynom latwiej w zyciu one zawsze znajada partnera...a kto by Chcial chlopaka poj;/?patrzac po forum chyba maly malo ktory chlopak ma laske...

Na koniec Chcialbym Wszytkim Zyczyc Wesloych Swiat I Happy New York..:))

 

 

Powrót do góry

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:18 am ]

Dziekuje za wylewnosc jestes poprostu kochani..:)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:19 am ]

dziekuje za wylewnosc jestescie kochani:)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:47 am ]

dziekuje za wylewnosc..zal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×