Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obsesyjne spowiadanie sie


supernerd27

Rekomendowane odpowiedzi

Od okolo Pol Roku mam glosy ktore kaza mi sie spowiadac. Bardzo mi to przeszkadza. Wczoraj widzialem ksiedza z ktorym dlugo rozmawialem. Stwierdzil ze ze nie widzi we mnie demona I powiedzial ze opetanie demoniczne o ktore sie bardzo martwie jest bardzo rzadkie. Glosy codziennie karza mi spowiadac sie Ile ludzi wczoraj zabilem co nie jest mozliwe do zrobienia fizycznie. Ludzi umieraja codziennie I to nie moja wina. Jak to przerwac.macie Jakies pomysly? Mial ktos podobne przezycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy to objaw psychotyczny i radzę jak najszybciej udać się do psychiatry, który stwierdzi co zrobić w tej sytuacji, jakie leczenie rozpocząć. Co do pochodzenia tych głosów to rzeczywiście wydaje siè mał prawdopodobne żeby demon nakłaniał do spowiedzi, raczej odwrotnie. Szatanowi chodzi o to żeby człowieka od sakramentów odsunąć. Jak najszybciej do psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję dość stary wątek. Może nie taki stary 🙂 

 

Ja nie słyszałem głosów, ale i tak miałem problemy związane ze spowiedzią i religią. I określiłem siebie kiedyś jako "supernerd", to słowo widzę też w nicku autora wątku, z dołączoną liczbą 27. Zdarzało mi się bardzo często spowiadać. Kilkanaście razy odbyłem spowiedź generalną. To było straszne. Mogę myśleć, że to fajnie byłoby mieć głosy, lepsze to niż uprowadzenie przez UFO, za głosy to jeszcze rentę i orzeczenie o niepełnosprawności można dostać, co może podnieść jakość życia 🙂 Jestem takie nie wiadomo co psychiatrycznie, tylko OCD i parafilię mam typowe, całościowe zaburzenia rozwoju i chorobę psychiczną mam zdiagnozowaną, ale to nie są typowe wersje tych problemów.

Edytowane przez take

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×