Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej wszystkim.


talulah

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem Ada, mieszkam w Warszawie, mam 25 lat. Mam nerwicę lękową. Od 4 tygodni biorę Asentrę. Jestem też dda. Od roku chodzę na terapię dla dda. Oprócz tego, zmagam się z niską samooceną, nieśmiałością, lękiem przed popełnianiem błędów, niedoskonałością, brakiem kontroli i odrzuceniem.

Forum śledzę od dawna, ale nie miałam jakoś odwagi zacząć się tu uzewnętrzniać :)

Poza terapią, potrzebuję wsparcia ze strony osób, które przeżywają podobne stany, dlatego zdecydowałam się założyć tu konto. Potrzebuję też wsparcia w temacie związkowym, obecnie mam problem w swoim związku, o czym chcę napisać w innym dziale. Relacje międzyludzkie są często dla mnie źródłem stresu w związku z różnymi deficytami z dzieciństwa i błędami w myśleniu. Ciągle nad sobą pracuję, mam nadzieję, że w końcu dojdę do ładu i składu z moim życiem… I może też okaże się pożyteczna i będę w stanie coś komuś doradzić na tym forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, hej wszystkim,

bylam tutaj iles tam lat lamu. Nie pamietam jak wtedy sie nazywalam, wiec stworzylam teraz nowe imie. Czulam sie juz lepiej - myslalam, ze juz TU nie wroce, ale jednak .... moja przygode zaczynam jeszcze raz .... Poprostu chcialam sie przywitac. Szkoda, ze nie pamietam mojego imienia. Znow zpokornialam ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, hej wszystkim,

bylam tutaj iles tam lat lamu. Nie pamietam jak wtedy sie nazywalam, wiec stworzylam teraz nowe imie. Czulam sie juz lepiej - myslalam, ze juz TU nie wroce, ale jednak .... moja przygode zaczynam jeszcze raz .... Poprostu chcialam sie przywitac. Szkoda, ze nie pamietam mojego imienia. Znow zpokornialam ....

 

Cześć ;)

nie zaczynasz jeszcze raz... to zupełni inny początek, bo jesteś mądrzejsza i silniejsza o tamte doświadczenia :) Raz się udało, więc uda się i kolejny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Ada, mieszkam w Warszawie, mam 25 lat. Mam nerwicę lękową. Od 4 tygodni biorę Asentrę. Jestem też dda. Od roku chodzę na terapię dla dda. Oprócz tego, zmagam się z niską samooceną, nieśmiałością, lękiem przed popełnianiem błędów, niedoskonałością, brakiem kontroli i odrzuceniem.

Forum śledzę od dawna, ale nie miałam jakoś odwagi zacząć się tu uzewnętrzniać :)

Poza terapią, potrzebuję wsparcia ze strony osób, które przeżywają podobne stany, dlatego zdecydowałam się założyć tu konto. Potrzebuję też wsparcia w temacie związkowym, obecnie mam problem w swoim związku, o czym chcę napisać w innym dziale. Relacje międzyludzkie są często dla mnie źródłem stresu w związku z różnymi deficytami z dzieciństwa i błędami w myśleniu. Ciągle nad sobą pracuję, mam nadzieję, że w końcu dojdę do ładu i składu z moim życiem… I może też okaże się pożyteczna i będę w stanie coś komuś doradzić na tym forum ;)

 

Witaj, Ada! Ja również cierpię na nerwicę nerwicę lękową i również mieszkam w Warszawie ;) ja obecnie nie biorę żadnych leków, ale myślę nad jakimiś i wizytą psychiatry, ale termin do wizyty dopiero styczeń :/

Niestety problemy w związkach to normalna rzecz zwłaszcza dla nas z takimi przypadłościami, ale myślę, że wszystko wróci do normy - tylko troszkę czasu :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaga92, Dziekuje Ci bardzo. DZIEKUJE. Tak, oczywiscie masz racje. Ale tylko szkoda mi lat - cennego czasu. Robie, co moge, aby zmieniac moje myslenie i juz bylo calkiem niezle, ale pewne wydarzenie zbyt osobiscie potraktowalam - myslalam, ze komus na mnie zalezy - okazalo sie inaczej ---- b a r d z o mnie to wewnetrznie pokaleczylo ---- i znow ogarnela mnie zyciowa bezsilnosc. ........

 

A tak apropos - to przypomnialam sobie moje imie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×