Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przmusowe leczenie psychiatryczne i detoks


kasia13454

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam ogromny problem i chciała bym prosić o pomoc. Od 13 lat choruje na nerwice lekowa z objawami depresji moja diagnoza to f41. Żyje w patologicznym w domu gdzie matka znęca się psychicznie jak i fizycznie nademna. 5 lat temu po pierwszym ataku Paniki poszłam do szpitala gdzie uzaleznili mnie od bdz. Są to jedyne leki które mi pomagają wcześniej brałam wszystkie ssri neruleptyki które nie działały. Obecnie przyjmuje 3 mg clona dziennie. I jakoś w miarę funkcjonuje. Jakie było moje zaskoczenie gdy dostałam list z sądu mojej matki o przymusowe leczenie i detox. Dodam że co miesiąc chodzę do lekarza a co tydzień do psychologa na terapię. Jak myślicie ma wygrać szansę w sądzie? Dodam że nie mam myśli samobójczych ani nie zagrażam innym osobom pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie można nikogo zmusić do obowiązkowego detoxu, jeśli ktoś jest pełnoletni i nieubezwłasnowolniony. Jeśli masz taką możliwość to proś o pomoc prawnika, albo jakąś bliską osobę , która Cie wspiera. Prawnik pomoże w kwestii przepisów, a bliska osoba da nadzieję , że wszystko się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się leczysz i nie masz przygód w kartotece na milicji typu próby "s", napaści, kradzieże, to nie ma podstaw do ubezwłasnowolnienia raczej. Poza tym sama sobie zrobiłaby problem bo musiałaby się stawiać z Tobą na komendzie, cuda niewidy. Moi rodzice mnie nie trawią ale nawet tego nie chcą mi zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×