Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć! Bardzo tęsknię za moim ukochanym


Marchewka104

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam 26 lat, mój partner ma 52. Poznaliśmy się rok temu. Zakochałam się w nim od razu. Od tamtej pory spotykamy się kiedy tylko to możliwe. On bardzo dużo wyjeżdża. Na niektóre wyjazdy zabiera mnie ze sobą ale kiedy tylko wracamy i zostawia mnie w domu ja nie mogę się pozbierać emocjonalnie. Przykład : wróciliśmy wczoraj z tygodniowego pobytu za granicą.Jeszcze nawet nie zdążyłam wejść do klatki a już płakałam jak bóbr. I tak przez kolejne pół dnia. Po spotkaniach z nim jest tak samo. Już nie wiem co mam ze sobą zrobić. Ostatnio moje życie polega tylko na odliczaniu dni i godzin do kolejnego spotkania.

Proszę poradzcie coś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No leku na tęsknotę chyba nikt jeszcze nie wymyślił. A poważnie - potrzebna terapia, bo to jakiś rodzaj uzależnienia chyba. Tęsknota zwykle jest normalnym objawem jak się kogoś długo nie widzi, ale to co opisujesz już raczej normalne nie jest. Zacznij żyć swoim życiem, bo zamęczysz faceta jak się tak będziesz tylko na nim koncentrować i owijać się wokół niczym bluszcz.

 

Kiedy ja tak na prawdę daję mu bardzo dużo swobody. Jestem bardzo cierpliwa i nie siedzę na nim cały czas. Wręcz przeciwnie to on pierwszy dzwoni i pisze ja nigdy. Nie chcę go w żaden sposób blokować. Jedyny mój problem taki, że nie mogę przestać o nim myśleć. Dopóki jestem między ludźmi to jest ok. Najgorzej jak wracam do pustego mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak wracam do pustego mieszkania.

Sama sobie odpowiedziałaś jak sobie poradzić z tym problemem.

 

Ogranicz bezproduktywne przesiadywanie w domu do minimum.

Zapisz się na jakiś fitness/tańce/czy co tam Ci odpowiada.

Raz że będzie to doskonała forma samopomocy,

a dwa - uwierz, że Twój partner na pewno doceni, że się rozwijasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×