Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


wiki00

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od wielu lat męczy mnie depresja. Nie potrafię się cieszyć, często boli mnie głowa, ze snem bywa różnie, za to nie mam apetytu, zmuszam się do jedzenia. Nie mam motywacji do działania, jestem bezrobotna, nie wierzę w siebie. Nie nawiązuję łatwo kontaktów z ludźmi, nie mam właściwie z kim pogadać. Kiedyś miałam chłopaka, koleżanki, ale to już przeszłość. W szkole leżałam w szpitalu, chodziłam do różnych specjalistów, brałam leki, jednak mimo to nie wiem, co robić, mam niby jakieś marzenia i cele, ale czuję, że są lepsi ode mnie. Nachodzą mnie myśli, czy się nie poddać, ale jednak nie miałabym odwagi, by to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że po prostu brak Ci celu w życiu i motywacji do działania.

 

Cele mam, marzenia również, ale jakoś samo to nie wystarcza, zwłaszcza że często muszę udowodnić, że to mnie warto wybrać. Przykładowo ostatnio podczas rekrutacji na stanowisko bibliotekarza, nie zaproszono mnie na rozmowę, a w mailu napisano, że posiadam adekwatne wykształcenie, ale nie pasowała im moja osobowość, więc same chęci nie wystarczą, czasem trzeba pogodzić się z tym, że jest ktoś lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×