Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co prokognitywnego można jeszcze dodać?


Gość Bagatelka

Rekomendowane odpowiedzi

Na pamięć biorę winpocetynę 30mg, nicergolinę 10mg oraz acetylo karnitynę 1000mg. Co jeszcze można dodać? Prosić lekarza o piracetam 2400mg czy lepiej kupić sobie bacopę monnieri?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowalem fenylopiracetam ,piracetam na mnie nie dzialal . Fenylopiracetam to petarda ,takze uwaga

Przymierzam się do kupna tego środka, stosowalem już w proszku, który nie działał planuje kupić z ruskiej strony w tabletkach fenotropil. Moje pytanie brzmi czy brałeś fenotropil ? A jeśli tak to co możesz powiedzieć o nim pozytywnego i negatywnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenylopiracetam to petarda ,takze uwaga

-- petarda ? , chyba z koziej dupy cienki wystrzał :D .

Petardy to mój 10 synek obecnie wytwarza z cukru , saletry i parafiny , to są petardy ,,, a fenotropil to jak dla mnie (obecnie) raczej troche lepsza i silniejsza wersja nootropilu . Poza tym rzeczy w prochu to bym sie bał od mało pewnego producenta . Boje się wszelkich nieaptecznych proszków od kiedy strułem się Metoksetaminą też w proszku ( zanieczyszczonym chińskim kurestwem ) po którym zdychałem ( około roku ) a skutki do dziś jeszcze po trzech latach czuję . Tak więć dziatki nie dajcie sie skusić na " petardy w Proszku " , bo się możecie którego dnia obudzić w bardzo paranoiczno - panicznym stanie jak ja ,,, kiedyś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×