Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć!


Gość R2D2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem nowa. Nie wiem, jak bardzo będę się udzielać, ale warto się przywitać. :tel2::papa:

 

Krótki opis mojej osoby: posiadam zaburzenia z pogranicza niestabilności emocjonalnej, nerwicowo-depresyjnej, z przewagą objawów nerwicowych, z elementami narcystycznymi, jestem bardzo wrażliwa, introwertyczna, z lekką fobią społeczną, z elementami zachowań schizotypowych. Odbyłam półroczną psychoterapię w nurcie psychodynamicznym, z której zrezygnowałam z powodu niezadowolenia, co szerzej wyjaśniłam w pierwszym poście w innym wątku. Zapisano mi SSRI i benzo, ale przestraszyłam się wizji brania leków, więc obecnie stosuję metody naturalne, suplementy i przymierzam się do nowej terapii w nurcie społeczno-behawioralnym. Co będzie dalej, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, fajnie , że tu jesteś :)

 

Podziwiam, że dajesz radę bez leków. Ja np chyba nie dałabym rady, szczególnie kiedy zaczęły się moje problemy z nerwicą, ponieważ objawy somatyzacyjne były okropne.

 

Ale jeżeli Ty dajesz radę, to super :)

 

Cześć Wszystkim :)

 

Mam wiele objawów, które utrudniają mi życie, ale z drugiej strony wiem, że SSRI też mają skutki uboczne. Mam do wybory akceptować objawy albo akceptować skutki uboczne. Na ten moment zdecydowałam się żyć z objawami. Rozważam SSRI, jeżeli objawy będą się zaostrzały. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×