Skocz do zawartości
Nerwica.com

Praca w innym zawodzie niż ukończone studia


muminek252

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Aktualnie jestem po ukończeniu 3 letnich studiów na uniwersytecie o kierunku Informatyka. Przez te 3 lata uczyłem się w kierunku zostania programistą. Jednak teraz doszedłem do wniosku, że to nie jest dla mnie, nie radzę sobie z tym. Pracowałem 3 miesiące jako programista, ale ogólnie mi nie szło. Inni znacznie szybciej ode mnie wszystko robili. Natomiast mi nie wychodziło ukończenia nawet prostszych zadań. Jednak w pracy to wygląda poważniej niż na studiach. Sam odszedłem z tej firmy.

 

Zawsze interesował mnie sport jednak mimo pewnej kontuzji i później trzech operacji nie wróciłem do sportu. To nie ważne co to za niesprawność fizyczna. Najbardziej chciałbym zostać trenerem piłkarskim, lecz jednak to jest nie możliwe z moją niesprawnością.

 

I do tego dochodzi problem pracy fizycznej, z powodu mojej niesprawności ciężko by było mi w niej dać radę.

 

Możecie mi poradzić co robić w takiej sytuacji ? Poszukać pracy jako np. księgowy ? Do jakich prac biurowych bym mógł się nadawać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznając Jave wkroczyłeś na właściwą ścieżkę do zamku, ale ta będzie nadal długa, nader kręta i wyboista. Jednak o to w tym wszystkim chodzi, żeby było ciekawie, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czym konretnie sobie radziles gorzej od pozostalych?

Miales problem z praca w grupie, z implementacja, presja....?

 

Mysle, ze podczas studiow liznoles nie jeden temat zwiazany z szeroko pojeta informatyka. Sam widziales jak Ci to cos szlo, czy interesowalo Cie to, moze nawet sprawialo radosc.

Gdy bedziesz lubil to co robisz, to predzej czy pozniej zostaniesz specjalista w tej dziedzinie.

Zastanow sie, a na pewno nie jedna sciezke swojej kariery w IT uda Ci sie 'zaplanowac'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×