Skocz do zawartości
Nerwica.com

Żony schizofreników- bardzo proszę o pomoc (praca magistersk


mpmpracamgr1

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Panie, każda osoba na wagę złota. Pomoc polegałaby na anonimowym wypełnieniu trzech ankiet. Nie zajęłoby Wam to wiele czasu. Naprawdę bardzo zależy mi na Waszej pomocy, ponieważ mam nadzieję, że uda mi się napisać pracę magisterską i ją obronić na temat żon mężów chorych na schizofrenię.

Bardzo proszę o kontakt pod adresem: mpmpracamgr1@gmail.com

 

Niestety kończą mi się powoli pomysły gdzie mogę znaleźć osoby badane, więc

każda pomoc jest dla mnie naprawdę ważna. Zależy mi na tym, by moja praca

mgr była naprawdę uczciwie i porządnie napisana. Postaram się odwdzięczyć.

Czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO nie łatwiej wrzucić ankietę na jakiś serwis do tego stworzony, gdzie osoby mogłyby anonimowo je wypełnić?

Są takie, często z nich studenci albo różni ankieterzy - a nawet nie, bo niektórzy wykorzystują je do analizowania wyników w grach mmorpg (pytają się community na mediach społecznościowych).

Darmowe.

 

--- Uprzedzając pytanie, nie nie korzystałem z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy znajdziesz dużo żon schizofreników

Znajdzie dużo, ale będą to żony 40+, które dawno temu żeniły się ze zdrowymi, a choroba wystąpiła później.

Po wystąpieniu psychozy nie kopnęły w d*pę swoich mężów, ale ich wspierają i jest to częsty obrazek w psychiatrykach, jak żona odwiedza męża, albo mąż żonę :smile:

Nie każdy F20 jest samotnym piwniczniakiem, za duże uproszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aseksualizm schizo to stereotyp, jeżeli ktoś nie jest zainteresowany związkami romantycznymi zapewne jest to spowodowane na 90% objawami negatywnymi.

Po pewnym czasie terapii lekami same mijają, mi minęły w miarę po 4.5 roku leczenia Solianem. W przypadku paranoidalnej powinno być o wiele prościej.

 

Najgorsze co w tym świecie nienawidzę - to generalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem moze, ale ja nie widzę siebie w związku z kobietą jakąś i wątpie ze ktos kto czuje jak ja a to czują pewnie wszyscy schizofrenicy bo to ta sama choroba przzecież xd ale ja mam same negatywne objawy moze dlatego. Przy paranoidalnej wszystko jest zachowane, tacy ludzie nie wydają się nienormalni no chyba, że zaczną gadać o swoich teoriach. A przy negatywnych od razu widać, że jakiś świr, czubek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×