Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowy z problemem


Pawel83Sid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mam 34 lata .Od dawna mam problemy ponieważ unikam wychodzenia do ludzi samemu dziwnie się czuję w swoim ciele jak bym nie panował nad nim .Boję się że spotkam kogoś znajomego i będziecie wypytywać o coś a ja wale jaka gafe .Łatwo się denerwuje się problemy z koncentracją jak bym nie śpisz co ktoś do mnie mówi a potem słyszę od żony że jej nie słucham do tego problemu z pamięcią ciężko mi powtórzyć coś z słyszałem przedchwila albonco robotem wcześniej .Dochodzą do tego problemu.y z czytaniem szczególnie na głos i pisaniem stresuje się jak ktoś mi patrzy na ręce jak pisze .Takie mam problemy z myśleniem że jak ktoś mi coś tlumaczy w banku czy lekarz to ja nic z tego nie rozumiem taki zamotany tylko przytakuje a potem żona się pyta a ja nie potrafię jej wyłączyć .Gdy mówi jej o swoich problemach ona każe mi się wziąć w garść i przestać użalać jak bym sobie to szwystko wmowil żeby nic nie robić ale ja mam poważne problemy w życiu codziennym z e swoim zachowaniem i blokada .Proszę o pomoc bo nie wiem czy to dobra społeczna a może nerwica lękowa. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Udaj się do psychologa. On Cię na pewno wysłucha i zrozumie oraz pomoże Ci z tego wyjść. Moim zdaniem jest to nerwica lekowa, ale nie jestem psychologiem. Powinieneś rozpocząć psychoterapię i przełamywać strach, który Cię blokuje. Dasz sobie radę, ja w Ciebie wierzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamina B12, kwas foliowy,potas ,b6

Magnez,mają dobroczynny wpływ

Na układ nerwowy

Brak powoduje problemy z koncentracją

Rozdrażnienie , niepokój ,ogólne

Rozbicie , niestety ale żywność która

Jest obecnie na rynku nie dostarcza

Nam potrzebnych witamin i minerałów .

Jest to częsta przyczyna bardzo złego

Samopoczucia i wszelkich złych dolegliwości

Odkąd biorę w tabletkach regularnie od samego

Rana B12,kwas foliowy,potas 2tabletki,pozbył

-am się ciągłego permanentnego złego

Samopoczucia,

Jeszcze niedawno zadawałam sobie pytanie

Jak można ciągle źle się czuć,co to jest

Tym bardziej przy zdrowym stylu życia

I uprawianiu sportu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel83Sid, napisałeś dość chaotycznie, ale rozumiem, że może to być skutek zaburzeń koncentracji. Jeśli czujesz, że dzieje się z Tobą coś nie tak, że nie radzisz sobie ze swoimi emocjami, a otoczenie nie bardzo rozumie Twoje problemy, to koniecznie skontaktuj się z psychologiem albo psychiatrą. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre rady wsparcie :) Wiem napisałem to trochę chaotycznie to przez połączenie komórce .Wiem że mam problem natury psychicznej ale nie mogę ocenić jego stopnia .Najbardziej chyba widzę problem w braku wsparcia u najbliższych którzy to bagatelizuja i uważają za urojenia sobie choroby .Trzeba wierzyć że będzie jutro tylko lepiej .Pozdrawiam dobre duszki :-* :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×