Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gry, książki


laraa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niepokoi mnie ostatnio moje życie. Bardzo ograniczyłam je do pracy, gier komputerowych, czytania książki czy zdobywania wiedzy w internecie. Dopóki się nad tym nie zastanawiałam było wszystko ok. Lecz mając teraz dwu tygodniowy urlop który spędziłam prawie cały przed komputerem zdałam sobie sprawę że coś jest nie tak. Mimo że granie w gry i czytanie książek sprawia mi przyjemność to z drugiej strony pojawia się coś w stylu wyrzutów sumienia. Ze przecież mogłam w tym czasie robić pożyteczniejsze rzeczy, że życie sobie marnuje przez takie ''hobby". Po czym próbuje sobie odpowiedź jakie pożyteczniejsze rzeczy mogłabym robić i nie potrafię udzielić sobie odpowiedzi na to pytanie. No może powinnam pojechać do mamy ba wieś i jej pomóc ale poza tym nie widzę nic innego. Zastanawiam się czy gry komputerowe i czytanie książek mogę nazywać swoim hobby. To słowo ma dla mnie pozytywny ton a moje zainteresowania kojarzą mi się z czymś negatywnym. Nie wiem co mam zrobić, mimo wszystko czuje ze życie mi ucieka przez gry i książki. Nie chciałabym od tego odchodzić ale z drugiej strony czuje ze powinnam. Czy może chodzi o wyznaczenie sobie czasu i granic tak żeby mieć na wszystko? Czy ktoś może mi pomóc ułożyć myśli i połapać się w tym chaosie? Mam sporo znajomych ale w zupełności wystarczy mi to że widzę się z nimi w pracy. Poza tym mieszkam z moją drugą połówką i siostrą więc na brak ludzi nie narzekam. Bardziej chodzi mi o to że nie podróżuje nigdzie bo wiecznie brak pieniędzy a jedynie podróże kojarzą mi się z czymś fajnym z czymś co dużo daje w życiu. Nie interesuje mnie sport w dłuższej mierze, szkoda mi czasu na niego, no może jedynie 3x w tygodniu żeby zachować zdrowie ale poza tym nie. Czuję że nie mam celu w życiu, choć nie, mój ostatni cel mogę nazwać obmyslanie planu jak zarobić dodatkowe pieniadze. Tylko że na planowaniu się kończy. Pogubiłam się trochę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×