Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odstawianie parogenu


Icer0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przez okres dwóch lat brałem parogen (20 mg), psychiatra uznał, że czas już odstawić ten lek i schodzę z niego już od ponad 2 miesięcy. Przez 3 tygodnie brałem 20/10, później kolejne 3 tygodnie 10/10 i właśnie kończę okres brania 10/0 również 3 tygodnie. Tylko przez okres brania 10/0 przez około tydzień miałem to dziwne uczucie kopania prądem, ale minęło i konsekwentnie biorę 10/0. Mimo to trochę dziwne się już czuję, może fakt, że w niedziele już nie biorę lekow? Nie wiem :P W niedzielę kończę ostatnią tabletkę 10 mg i już nie biorę nic. Tutaj pytanie, czy skutki uboczne nie będą aż tak doraźne dzięki temu, że odstawiam lek przez taki okres? Drugie pytanie, czy długo będą występować te objawy odstawienia? Wizytę u psychiatry mam dopiero na początku września daltego piszę tutaj, aby czegokolwiek się dowiedzieć :P Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj to są objawy odstawienia leku nie są groźne jeśli robisz to pod kontrolą lekarza. Brałam ten lek jakieś 2 lata temu moje objawy były podobne, ale najgorsze że strasznie po nim tyłam. Dlatego szybko przestałam go brać objawy miną szybko. Pozdrawiam.

Też miałem ten problem, ale od lutego schudłem 19 kg już (dieta, siłownia) teraz 3 dzień nie biorę parogenu i jest w miarę ok :). Jestem tak zmotywowany, żeby tego nie brać, że będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×