Skocz do zawartości
Nerwica.com

Serial o psychoterapii "Bez tajemnic"


Gość sailorka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam. Całkiem fajnie się oglądało. Z pierwszego sezonu podobał mi się wątek żołnierza (grany przez Dorocińskiego) i tej młodej skrzypaczki po próbie samobójczej. Z drugiego lubiłem tylko sesje studentki (granej przez Julię Kijowską), z kolei w trzecim (najlepszym, imo) sezonie świetne były wątki Jeremiego i laski z borderem. Głównie przez bardzo dobre aktorstwo (Popławska spisała się rewelacyjnie).

Z najmniej lubianych, na pewno małżeństwo z pierwszego sezonu, które przewijało się też w drugim. Odpuściłem sobie te odcinki. Nie lubiłem też superwizji z Jandą. Jej rola była strasznie irytująca.

Tak w skrócie to chyba tyle. Ogólnie serial polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Serialu nie oglądałem, ale trochę na filmwebie i innych podobnych stronach czytałem o nim i mnie zaciekawił. Z tego co się dowiedziałem to jeszcze jest serial amerykański, który jest bardzo podobny do Bez Tajemnic. Niektórzy właśnie wolą In Treatment, a niektórzy Bez Tajemnic. Różne zdania są. Tak czy siak jak będę miał czas(niestety teraz tego czasu dużo nie mam z powodów osobistych plus seriale mnie znudziły ogółem) to zacznę oglądać któryś z nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie pierwszego sezonu. Aktualnie najbardziej lubię wątek superwizji i skrzypaczki :) Najmniej wątek poniedziałkowej pacjentki, może dlatego że odnajduję w niej sporo swoich własnych cech :P

 

Moim absolutnie ukochanym serialem w którym jednym z głównych motywów jest psychoterapia to My Mad Fat Diary. Muzyka lat 90 .. no i Kester :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×