Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z kobietami i ze sobą.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wielu lat mam problem z kobietami i dziewczynami, ze sobą też wiadomo mam i to nie ich wina przecież. Od wielu lat ciągle wpadam w zauroczenie do jakieś kobiety, moja nieporadność rozmowy z kobietą powodują że nie jestem w stanie z żadną nawet pogadać. Jak już się odważyłem to jedna okazała się jakaś aspołeczna jak sama to stwierdziła i nie chciała się nawet dać wyciągnąć na spotkanie więc odpuściłem. Jeszcze inna zachorowała na chorobę psychiczną i odwiedzałem ją w szpitalu, pewnego dnia zniknęła a uczucie pozostało i wciąż jej nie widziałem od 2 lat. Inna mi się podobała i pisałem z nią na Facebooku, ale jak chciałem ją zaprosić na jakiś spacer i bliższe poznanie to napisała że ma kogoś. Jedna pracowała w sklepie na osiedlu i za długo zwlekałem aż w końcu zniknęła ze sklepu i nawet z nią nie pogadałem. Byłem na obozie i poznałem inną ale mieszka zbyt daleko ode mnie i ma kogoś więc nawet się nie wkręcam w to. Byłem w związku z kobietą ponad 1 rok, kochałem ją i może nie byłem idealny ale starałem się jak mogłem. Po roku stwierdziła że uczucie się wypaliło, przyłapałem ją jak kręciła z innymi kolesiami jeszcze w trakcie związku ze mną. Nie miała odwagi powiedzieć mi że jej nie pasują jakieś moje zachowania i przez te właśnie zachowania mnie zostawiła dla jakiegoś rudego grubego typa który jest o pół głowy niższy od niej i ode mnie jeszcze więcej. Mam lekki uraz po związku z nią i nie wiem czy chcę coś nowego. Ciągle w moim życiu doświadczam niepowodzeń i cierpienia, kobiety w moim życiu pojawiają się i w najbardziej potrzebnym dla mnie okresie znikają. Nie jestem w stanie już żadnej zaufać i wejść w jakiś związek bo od początku będę się bał że ją stracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z iloma dziewczynami masz kontakt?

Tak na codziennie to prawie żadna. Na roku na studiach jest jedna. W Technikum gdzie byłem też było ich mało. W gimnazjum w mojej klasie było chyba z 6-7. Raczej mało kobiet w moim życiu występuję.

 

Ha,mam to samo :pirate::pirate: i to bez prawie,w moim :pirate: biurze są dwie kobiety których nawet nie znam,poza nimi nie spotykam dosłownie żadnych choć bym nawet chciał :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×