Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bupropion kontra modafinil - co lepsze


SongoSSJ

Rekomendowane odpowiedzi

To nie są leki do znoszenia chorobliwej apatii, a leki na narkolepsję (modafinil) i uzależnienie od nikotyny (bupriopon). Partner bierze adrafinil - od czasu do czasu, celem zwiększenia zdolności poznawczych i zniwelowania zmęczenia. Zauważyłem, że działa na niego pozytywnie. ALE stosuje to oczywiście po konsultacji z lekarzem.

Chęci do życia najlepiej dodaje pozytywne usposobienie i dostrzeganie jego zalet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie osoby na forum jak Makrewiński,powinny mieć prawo milczenia :D Napisales "Partner bierze adrafinil - od czasu do czasu, celem zwiększenia zdolności poznawczych i zniwelowania zmęczenia" ,dziwne bo Adrafinil to prekursor modafiilu ,wiec czemu Twoj homoseksualny partner bierze lek na narkolepsje ? :blabla::blabla: Tak btw ,przedstawiałeś się jako gej na forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jako gej trzeba się specjalnie przedstawiać? :shock::shock::shock: Myślałem, że ta stygmatyzacja już dawno powinna się skończyć.

Nie będę się tu specjalnie dużo wypowiadać, założyłem konto jedynie celem kontaktu z inną osobą. Życzę dalszego miłego pogrążania się w apatii.

Lek na narkolepsję mój wcale nie taki homoseksualny partner bierze, żeby zniwelować zmęczenie, kiedy musi pracować mimo niewyspania. Tylko i aż po to.

Pozdrawiam serdecznie,

Makarewiński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×