Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wrócić do brania tabletek?


ElenaDarkness

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Miesiąc temu odstawiłam Zotral. Ten miesiąc miałam wrażenie, że trwa dobre kilka miesięcy. Przez ten okres zdążyłam nie źle wkurzyć się w pracy (nie uważam, że to z mojej winy, ale nie potrafiłam trzymać nerwów na wodzy, w trakcie brania tabletek umiałam zdusić złość w zarodku), aż tak, że musiałam zażyć jakieś ziółka uspokajające, które prawdę mówiąc g*wno dały. Jestem tak poirytowana, że rzucałam przedmiotami. Głowa jakby w prasce do czosnku! Ciągle chodzę wściekła a na głupich reklamach, chociażby Projekt Lady mam łzy w oczach... Wzrusza mnie byle pierdoła.

Niestety moja recepta się przedawniła. W jednej aptece babka odmówiła mi z tego faktu wydania leku.

Lekarz powiedział, że w każdej chwili mogę wrócić jeśli tylko będę się źle czuła.

Mam zamiar odwiedzić kilka innych aptek, może ktoś się zlituje... ewentualnie zmienić 6 na 8...

Lekarz jest w innym mieście i nie cieszy mnie fakt, jechania 300km i płacenia za głupi podpis!

Czy na moim miejscu wrócilibyście do tabletek?

Czy iść na psychoterapię (koszta...)?

Czy zamordować kogoś na ulicy? (żarcik)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bym sie nie zastanawial, tylko poszedl po recepte i zaczal brac.

( nie sprzeda Ci zaden farmaceuta przedawnionej recepty )

 

Jezeli myslisz zeby odstawic kiedys leki i dobrze funkcjonowac bez nich przede wszystkim potrzebna jest praca nad soba, nad zmiana myslenia, przeprogramowaniu mozgu. W tej ciezkiej pracy duzym ulatwieniem jest na pewno pomoc specjalisty - psychologa :)

 

Samo odstawienie leku to tez nie taka prosta sprawa. Na pewno kilka miesiecy trzeba schodzic z dawki, ale to juz lekarz bardziej decyduje jak ma to wygladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak schodziłam, stopniowo po konsultacji z lekarzem.

Tym samym sposobem, stopniowo chcę zacząć brać.

Tylko czy to nie pójście na łatwiznę?

Podczas brania przeszkadzała mi moja znieczulica i to, że ktoś mógł na mnie pluć a ja byłam radosna... i miałam straszną ochotę rozmawiać i nawiązywać relacje z ludźmi a oni tego nie odwzajemniali. Wariatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×