Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam pracy zdalnej/biurowej w Warszawie


scatman

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Jestem w krytycznej sytuacji, rezygnuje z obecnej pracy z powodu lęków społecznych i muszę znaleźć inne zatrudnienie, gdyż wziąłem bon na zasiedlenie z urzędu pracy i pół roku muszę przepracować. Zresztą i tak trzeba coś robić, ale jak nie znajdę szybko jakiejś pracy to będę musiał zwrócić pieniądze, a tego bym bardzo nie chciał.

 

Praca jakiej szukam to praca zdalna przy komputerze, chociaż wolałbym pracować w biurze z jedną bądź dwiema osobami. Może jesteście w stanie mi coś doradzić? Jestem troszkę zdesperowany, surfuje po internecie, szukam zaciekle, ale takich ofert pracy zdalnej poza programowaniem/testowaniem oprogramowania etc. nie znajduje niestety.

Nie wiem czy nie zrobić sobie koszulki z napisem "szukam zdalnej pracy" i pobiegać po Warszawie, ale jak mnie ktoś na ulicy zaczepi to nie wiem czy nie zareaguje atakiem paniki, bardzo prawdopodobne w sumie, wole jednak nie zwracać na siebie uwagi.

 

Pomóżcie kurde bele.

 

Znam angielski na bardzo dobrym poziomie.

Mam średnie wykształcenie, ekonomiczno-administracyjne.

Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe nie ma związku z obecnymi oczekiwaniami.

Nie mam wygórowanych oczekiwań finansowych.

Jakby ta praca była chociaż minimalnie rozwojowa to god bless ya.

 

Czołem.

 

 

PS. Jeśli jakiś mod widzi ten temat w bardziej atrakcyjnym miejscu na forum(bardziej widocznym), to niech przeniesie ten topic.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scatman, co chciałbyś robić?

 

Praca z tekstem by mnie satysfakcjonowała, gdybym mógł pisać jakieś artykuły, bawić się językiem polskim bądź angielskim to super.

Myślałem też o konsultingu online.

Praca biurowa jakakolwiek.

Copywriting , jeśli istnieje szansa.

Jestem też nieco zainteresowany ekonomią, słabo obeznany, ale może to już dla Ciebie jakaś podpowiedź.

Uczę się programowania od niedawna.

Nie wiem czy mam jakiś wybór w obecnej sytuacji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wybacz, że ja bez konkretnych ofert, ale chciałem dać znać, że jeśli byś coś znalazł i byłoby jeszcze jakieś wolne stanowisko (nawet na 1/2 etatu za małe pieniądze) to bym też chętnie to rozważył.

 

Mieszkam tuż pod Warszawą, jestem po szkole średniej (informatyka). W ostatnim miesiącu znalazłem zatrudnienie w dwóch miejscach jednak przez fobię społeczną nie wytrzymałem w żadnym z nich. Najlepiej jakby to była praca zdalna (ew. z jakimiś wizytami w biurze). Nie wiem czy coś takiego istnieje. Mogę przepisywać teksty, pisać jakieś opisy do sklepów, przepisywać dokumenty, formatować tekst, umiem tworzyć w miarę proste strony internetowe, odpisywać na maile, ewentualnie jakieś inne zajęcia do uzgodnienia. Szybko się też uczę, praca przy komputerze nawet wielogodzinna mnie nie zmęczy. Chcę póki co przynajmniej zacząć zarabiać sam na własne leczenie.

 

scatman, chętnie też porozmawiam na PW jeśli byś chciał. Młody jestem, ale trochę za sobą mam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×