Skocz do zawartości
Nerwica.com

Krótkotrwałe nawracające stany


SoGay

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam krótkotrwałe (kilka-kilkanaście dni) nawracające (średnio co ok. miesiąc) stany depresyjno-nerwicowe, gdy ucieka ze mnie energia, nie mam apetytu, leżę w łóżku, płaczę, przez moje ciało przechodzą dziwne "energie", które określiłbym jako ciepło. Czasem przypominają mi się wtedy jakieś wstydliwe momenty z życia. Samo przechodzi. Miał ktoś z Was coś takiego? Pomiędzy tymi okresami jest wszystko ok... Mam to już z 10 lat i nadal nic :/ Jestem po terapiach i nic, idę na hipnozę teraz... Co z tym mogę zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedza te stany jakis wspolny mianownik? Sytuacja, osoba, cokolwiek?

Jestes w stanie wyczuc, ze nadchodza?

 

Jak przychodza te dni, to starasz sie je jakos skrocic, czy czekasz, az samo minie?

 

Korzystasz z pomocy specjalistow?

( nie chodz mi tu o zadnych znachorow )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedza te stany jakis wspolny mianownik? Sytuacja, osoba, cokolwiek?

Jestes w stanie wyczuc, ze nadchodza?

 

Jak przychodza te dni, to starasz sie je jakos skrocic, czy czekasz, az samo minie?

 

Korzystasz z pomocy specjalistow?

( nie chodz mi tu o zadnych znachorow )

Heh, ilu to już nie było psychiatrów i psychoterapeutów... Biorę leki, trochę pomagają na pewno. Nic świadomie zauważalnego nie dzieje się przed nimi właśnie... Różnych rzeczy próbowałem, wychodzić do ludzi, praca, studia, muzyka, sport, terapia... Czasem na dzień przed czuję się zmęczony i uż się domyślam, że być może jutro już będzie dużo gorzej. Teraz to mnie kładzie i czekam aż przejdzie, bo nie czuję, że mam na to wpływ. A ten hipnoterapeuta jest też psychoterapeutą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam średnio raz w msc tydzien wyłączony na stan depresyjny wiem ze istnieje taka jednostka krótkotrwałe depresje niewiem czy to mam , mój psychiatra twierdzi że nie ale ciągle się to powtarza od lat mój organizm reaguje tak na stres i odchorowuje to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×