Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wymówka - gdy nie chesz mówić,że chorujesz


lorana

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba każdy z nas tak miał,że nie chciał komus mowic,że ma depresje.Ja się zastanawiam co powiedzieć np. znajomemu gdy wychodz, że od kilku mięsiecy nie pracujesz i jesteś lub byłeś na zwolnieniu albo nie chodzisz na uczelnie.Jak wytłumaczyc wiarygodnie taką "dziurę" w zyciorysie?Co robiliście w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj mówiłem, że problemy zdrowotne, ale to nic ciekawego/nie chcę o tym mówić. Zdarzało mi się też czasem zachować nieładnie i coś tam nawymyślać "aaa bo wiesz, to jednak nie to co chciałem robić", "przełożony był strasznym chamem". I orientuję się jak brzmią takie wymówki dopiero po pewnym czasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się nie przyznawać do choroby psychicznej, a dlaczego? Bo ludzie wbrew pozorom mają gorsze choroby i problemy np. rak i przy takim raku nerwica czy depresja zawsze będzie wyśmiana zresztą słusznie. Np ostatnio był tu temat o nerwicy o fobii zwanej bodajże kancerofobia, był to strach przed rakiem.

Wyobraź sobie teraz na co chorujesz jeden odpowiada mam raka, chłoniaka zostało mi 2 miesiące a ten drugi aha no a ja kancerofobie lęk przed rakiem xD no błagam Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×