Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak radzić sobie po odstawianiu leków antydep.?


zlotkosmile

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Półtora roku temu urodziłam Jasia. Kocham <3 :) Ale dopadła mnie też depresja poporodowa niestety... właśnie odtawiam leki, w sumie 4 dni nie biorę już nic i mam małą lipę - biegunki, bóle brzucha, ból głowy, smutek, płacz zaraz nerwy zaraz znowu płacz smutek wariuje,,, a najgorsze że w ogóle nie ma na nic siły ani ochoty - robię wszystko wolniej 3 razy niż dotychczas, ja pitole masakra. Czuje, że jest inaczej - podczas brania leków miałam takie dziwne lęki ale teraz ich nie mam, tyle że mam to co wymienilam wyżej. Denerwuję se tak szybko że mnie to przeraża - Myślicie że to nawrót depresji czy raczej zespół dyskotynuacji??? czy któraś miała tak jak ja???? Ogólnie mój psychiatra mówi że do 2 tygodni mogę się czuć gorzej ale tak???? proszę odp bo mój mąż zaczyna się mnie bać :) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj zlotkosmile!

Podejrzewam, że objawy, jakie opisujesz i gorsze samopoczucie wynikają z odstawiania leków. Dwa tygodnie to takie minimum, w czasie których możesz czuć się gorzej. Jeśli objawy będą się nasilać albo przedłużać, wówczas należałoby skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje... czy kiedy człowiek przestaje brać leki ten stan kiedy nic totalnie mu się nie chce nie umie się skupić albo zrobić czegoś szybko jest normalny ? Ja jestem ogólnie wiecznie szybka energiczna wesoła ale teraz moja energia uszka ze mnie i ledwo czlapie.... bardzo mi to przeszkadza bo nie mieć mocy na nic to straszne dla matki energicznego dziecka ;) mam nadzieje ze to minie nie wiem tylko kiedy się spodziewać lepszych dni... dwa tygodnie a później jeśli nadal będzie tak samo? Ja nie chce wracać do leków bardzo nie chce tego brać. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×